16.5 C
Lviv
04.06.2023
Новороздільська ОТГ

Наперекір війні: танцювальне свято на сцені МБК “Молодість”

У неділю, 27 листопада, на центральній сцені міста, при максимальному обмеженні світла, відбулась концертна програма “СВІТ ДИТИНСТВА”, в якій прийняли участь юні зірочки нашої сцени, дитячі колективи МБК “Молодість” . В цей день глядачі насолоджувались хореографію від молодших груп Зразкового ансамблю народного танцю “Веселка” – керівник Тетяна Михайлюк-Вирста та танцювального колективу “Грація” керівник Оксана Марочко . Звучали, як патріотичні, так і дитячі, розважальні пісні у виконанні вокальних колективів “Карамельки”, “Непосиди”, “Дзвіночки” та солістки Ілони Івах – керівник Ірина Жигаль , а також вокальних ансамблів “Домісольки” та “Смайлики” (керівник Наталія Фіцала). Хорошими розпорядником свята були ведучі Кароліна Наконечна та Вероніка Ніколаєва.

Свято вдалось на славу, хоча і довга перерва теж давалася взнаки, адже хвилювання було у кожного.

Директор МБК “Молодість” Ірина Сагало висловлює щиру подяку батькам, які незважаючи на обставини продовжують розвивати творчі здібності в своїх дітях. Дякує керівникам, що допомагають кожному розкрити свій талант. Дякує кожному працівнику, що постійно демонструєте свій професіоналізм не лише в нормальних, а й в екстремальних, непередбачуваних умовах. А ще дякує улюбленим глядачам, які приходять на творчі івенти, завжди нас підтримують і надихають на нові творчі проєкти.

Під час війни надзвичайно вразливі діти, адже вони не до кінця розуміють трагічні події навколо, але «зчитують» усі негативні емоції дорослих. Саме тому слід відволікати їх хоч інколи, їх увагу від тривожних новин, від смутку, а тепер ще і від темряви, – переконана Ірина Сагало. І це ще більше мотивує працівників культури винахідливо дарувати мистецтво. – Лише спільною підтримкою і наполегливою працею ми переконуємо, що не страшний нам жоден ворог! Будьмо згуртованими, доброзичливим, наполегливим, не корімо один одного і тоді ми здолаєм кожного, хто зазіхне на нашу свободу. МИРУ НАМ УСІМ!”

Схожі повідомлення

Ростислав ГЛАДІЙ: «Сьогодні поставимо «квітку», тобто працівники завершать стелити асфальтобетоном передбачені проєктом реконструкції площі ділянки дороги»

admin3

Нагорода всеукраїнського спецпроєкту “Нескорені” – достойним

admin2

Дорогі краяни!

admin2

На нормативно грошову оцінку земель Новороздільської громади додадуть кошти з обласного бюджету

admin2

Чоловіча команда Skif посідає почесне місце

admin2

У Новому Роздолі опалювальний сезон планується завершити 31 березня. Дякуємо усім, хто нам допомагав і сприяв

admin3

Залишити коментар