16.5 C
Lviv
25.07.2024
Україна

Теплопостачальним організаціям області узгодили обсяг заборгованості з різниці в тарифах на понад 790 млн грн

09 листопада 2022 року.

На фото: засідання Комісії

8 листопада, у Львівській обласній військовій адміністрації відбулось засідання територіальної комісії з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах. В межах засідання 10 теплопостачальним організаціям Львівської області погодили обсяги заборгованості з різниці в тарифах на загальну суму 791,3 мільйона гривень.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Львівської ОВА з посиланням на зведену інформацію Департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства.

«Погоджена сума компенсації заборгованості з різниці в тарифах по категорії «населення» становить понад 748 млн гривень, а по категорії «бюджетні установи» – більше 36 млн грн. Ця сума є значною, а заборгованість повинна бути погашена навіть у час війни. Нам вкрай необхідно підтримувати економічний та енергетичний фронти для повноцінного функціонування області та регіону в цілому», – зазначив голова Територіальної комісії, перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

Також територіальна комісія розглянула подані керівниками теплопостачальних підприємств розрахунки обсягів заборгованості з різниці в тарифах, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії, послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, а також послуг з постачання теплової енергії та постачання гарячої води тарифам, що затверджувалися органами державної влади чи органам місцевого самоврядування та залишилася непогашеною за період з 1 червня 2021 року по 30 червня 2022 року.

Вказане рішення дозволить значно зменшити заборгованість теплопостачальних організацій за спожитий газ що своєю чергою допоможе якісно розпочати опалювальний сезон.

Довідково:

Розпорядженням начальника обласної військової адміністрації від 13.10.2022 № 461/0/5-22ВА створено Територіальну комісію з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах.

Зазначимо, що відповідно до Положення про Територіальну комісію з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах та Методики визначення заборгованості з різниці в тарифах – відповідальність за достовірність поданих розрахунків обсягів заборгованості з різниці в тарифах та підтвердних документів несуть керівники суб’єктів господарювання.

Схожі повідомлення

Мова має значення! Або чому українці російськомовні?

admin2

21 вересня комісія ТЕБ і НС розгляне питання встановлення по всій території України жовтого рівня епідеміологічної безпеки з 22 вересня

admin3

Сучасні радіосистеми: на що вони здатні

admin

Вони живуть своїм життям

admin3

В Україні коронавірусна ситуація значно краща, аніж в західноєвропейських країнах

admin3

Грошові перекази заробітчан зросли на 25%

admin2

Залишити коментар