16.5 C
Lviv
23.09.2021
Новороздільська ОТГ

Благоустрій від підприємців Василишиних: хоча і затратний проєкт, зате зручний – і для відвідувачів магазину «ОНЛАЙН», і просто для людей….

Що й казати, гарну репутацію у новороздільців та гостей міста впродовж декількох  років здобув магазин «ОНЛАЙН», що на проспекті Шевченка.

Його власники, відомі у місті підприємці Василишини, затратили чимало фантазії та, звісно, і матеріальних ресурсів,  для оригінального внутрішнього та зовнішнього облаштування свого дітища, а також маркетингових зусиль,  аби запропонувати покупцям широкий асортимент товарів, зокрема, найсучасніших мобільних телефонів та іншої модної і потрібної всячини із цієї номенклатури. Одне слово, якщо судити за чисельними  відгуками мешканців,  бізнес – проєкт Василишиних відбувся і «ОНЛАЙН» користується популярністю у покупців.

Але при цьому не обійшлося, як кажуть, від несподіваного ефекту. Зокрема, мешканці, які йшли у своїх справах тротуаром з протилежного боку проспекту Шевченка, аби скоротити шлях до «Онлайну», що через дорогу, просто переходили спочатку через один центральний газон, що навпроти магазину, далі – через проспект і знову через ще один  газон, і аж тоді прямували в торгове приміщення. Так само чинили і водії: припаркувавши автівки навпроти «ОНЛАЙНУ», переходили через газон і теж ішли в магазин. Звичайно, усі могли потрапити у магазин  у інший спосіб: дійти до встановлених переходів через проспект  з одного або ж з другого боків. Але це був би дещо довший шлях. От і додумались мешканці до такого, можливо, не дуже цивілізованого маршруту. До речі, від частого ходіння на газонах утрамбувалися декілька доріжок.

Власники магазину запримітили цей «непорядок» ще рік – два тому. От і вирішили, попередньо порахувавши, скільки це коштуватиме витрат, встановити дві доріжки із бруківки. Аби, насамперед, було зручно для відвідувачів та і для «ОНЛАЙНУ», бо ж, коли негода, то відвідувачі заходили у магазин із забрудненим болотом взуттям та залишали сліди. І це теж непорядок, міркував підприємець Іван Василишин, до речі, воїн і колишній начальник штабу 8-го окремого батальйону «Аратта» ім. Андрія Гергерта  Української добровольчої армії. 

У 2020-му  роботу пригальмували тільки з тієї причини, що очікували на ремонт тротуару від центральної площі до крайнього 9-поверхового будинку, який мав виконуватися в рамках відповідної міської Програми ремонту доріг. Мислили прагматично: якою плиткою ремонтники укладуть доріжку, то такою ж вимостять і «свої» доріжки. Аби естетично вписатися у загальний вигляд.

Утім, через антикоронавірусні заходи та інші причини реалізація вказаної програми була відкладена. Тож  Василишини  вирішили реалізувати задумане цьогоріч. Звісно, звернулися із відповідним клопотання  у міську раду і вже 20 квітня виконавчий комітет прийняв рішення про надання дозволу  підприємцеві І. Василишину на проведення благоустрою – укладання тротуарної доріжки для доступу до магазину «ОНЛАЙН».

      Напередодні Великодніх свят  майстри , яких запросили власники магазину , приступили до роботи, звичайно, їм трохи підсобляли і працівники магазину, і навіть найстарший Василишин – пан Василь.

 І вже через два дні постали дві новенькі наскрізні тротуарні доріжки (див. фото). На них одразу ж появилися перші пішоходи і відвідувачі магазину «ОНЛАЙН», і просто люди, яким у особистих  справах зручніше перейти через проспект саме у цьому місці.

Можливо, їм та іншим мешканцям міста і невідомо, що прокладання тротуарних  доріжок профінансували підприємці Василишини. А ті знай – скромно про це мовчать, але, підозрюю, подумки тішаться реалізацією свого задуму. Та що поробиш – репортер  розповів новорозідльцям  про їхню корисну справу у цьому числі «Вісника Розділля». Тож вибачайте, шановні підприємці за розголос, але ваша ініціатива того варта…

Із Великоднем, добрі люди, Христос Воскрес!

Іван БАСАРАБ

Схожі повідомлення

Благодійний концерт – “Музика заради життя”

admin2

Обласний депутат Ірина Кравець подала запит щодо відсутності гарячого водопостачання у місті

admin2

Ольга ШЕЛУДЬКО: «Лікарня належно підготувалася до проведення щеплень «антиковідною» вакциною»

admin3

БІОКУРС проводить усі тести, які стосуються COVID-19, та надає послуги із здачі ПЛР-тестів і тим, хто прибуває в Україну, і тим, хто планує поїздку за кордон

admin3

Відійшов у Вічність новорозділець Олександр Цебенко. Ковід не залишив шансів хворому серцю.

admin1

Не весняне: у березні зимова погода триватиме ще до 12 – 13 числа

admin3

Залишити коментар