16.5 C
Lviv
25.09.2023
Новороздільська ОТГ

Новороздільська ТЕЦ та теплові мережі до опалювального сезону готові!

Про це йдеться у повідомленні пресслужби ТОВ “Нафтогаз Тепло”.

?Працівники цеху теплових мереж Новороздільської ТЕЦ завершили ремонтні роботи на магістральному трубопроводі ДУ-500. Цей трубопровід прокладений на проспекті Т. Шевченка, 34 – вулиця В. Стуса, 2а. Складність ремонту полягала у тому, що частина пошкодженої труби знаходилася під проїжджою частиною.

?«Щоб пришвидшити ремонт трубопроводу та зменшити незручності для мешканців міста, ми задіяли у ремонті максимум працівників. На заміні 30-метрової ділянки пошкодженої труби працювали 3 бригади зварювальників. Попри часті повітряні тривоги, нам вдалося за кілька днів завершити основні ремонтні роботи та відкрити для проїзду одну частину дороги»,- розповів Олег Николин, начальник цеху теплових мереж Новороздільської ТЕЦ.

?Завтра тепловики почнуть заповнювати внутрішньобудинкові мережі міста теплоносієм (без підігріву), щоб переконатися у герметичності всієї системи опалення.

?Опалювальний сезон у місті розпочнеться після відповідного розпорядження міського голови.

Схожі повідомлення

Відкритий урок, або Як ліцеїсти «перевдягнули» Лесю Українку в сучасний одяг

admin3

Кубок “Карла Мікльоша”, 1/4 фіналу : 30 квітня “ФК” Новий Розділ” зіграє у гостях – із ФОК” Городок” . Вболіваймо дистанційно!

admin3

Ольга РАЗОВА та Тетяна ХУДЯК – чемпіони обласних змагань з пляжного волейболу! У чоловічої команди дещо скромніший результат

admin3

Вперше у Новому Роздолі ЦИРК FAMILY!

admin3

Ілівські дачники, відбудуться загальні збори!

admin2

Нові прапори до Дня міста

admin2

Залишити коментар