16.5 C
Lviv
25.03.2023
Новороздільська ОТГ

ІХ Меморіал пам’яті Андрія Баля з футболу: підсумки

20-21 жовтня відбувся традиційний ІХ Меморіал пам’яті Андрія Баля з футболу серед дітей 2010 років народження, присвячений пам‘яті видатного футболіста, вихованця Новороздільської ДЮСШ , Андрія Баля.

Через воєнний стан звузилась географія учасників турніру, всі команди були з Львівської області, хоча зазвичай змагання збирали дітей з усієї України. Дякуємо нашим воїнам за можливість грати в улюблену гру у такий важкий час.

Отже, цьогоріч на футбольному полі змагались 9 команд. Ігри проводились у трьох підгрупах – у Миколаєві, смт.Розділ та Новому Роздолі. За підсумками групового етапу у фінал увійшли три найкращі команди з кожної підгрупи, а саме ДЮСШ Миколаїв, ДЮСШ Стрий, ДЮСШ Ходорів. В результаті, перемогу у турнірі здобула Миколаївська ДЮСШ, стрияни посіли друге місце, ходорівчани, відповідно, третє.

Команда Новороздільської ДЮСШ не програла жодного матчу, здобула 1 перемогу і три рази зіграла внічию. Гравці продемонстрували шалену самовіддачу, хорошу, технічну та фізичну підготовку.

Кубок ,,Престижу” (4 місце) , який розігрували між собою команди, що посіли другі місця у підгрупах , виборола ДЮСШ Новояворівська.

Кубок ,,За волю до перемоги” розігрували треті команди у підгрупах. Його володарями стали футболісти з Розвадова.

Протягом двох днів вперше взяла участь в турнірі команда «Академії футболу «Розділля», яка зайняла 6 місце з 9 наявних. А Богдана Галія визнано найкращим гравцем команди.

Схожі повідомлення

Відбувся технічний тренінг та практичний семінар з участю майстрів виробничого навчання профліцею та наставників учнів підприємства -партнера ТОВ “ДМЗ “Карпати”

admin3

Виконком розглядає різнобічні проблеми територіальної громади: сільські футбольні клуби і тенісні столи, лікування у “Закладі” і річка Колодниця, огорожа у дитячому садку “Струмок” і котел у школі в Горішньому

admin2

Памятник “Борцям за волю України” спільно облагородили

admin2

Сплата податків – це допомога Воїнам і наближення Перемоги

admin2

Академія футболу “Розділля” – шлях до успіху!

admin2

Покараний за побиття дитини у Новому Роздолі

admin2

Залишити коментар