16.5 C
Lviv
04.03.2024
Україна

7-річна Амелія з бомбосховища заспівала з Тіною Кароль

Артистка зустрілася з дівчинкою у Варшаві.

Співачка Тіна Кароль виступила 20 березня на наймасштабнішому концерті в історії Польщі на підтримку України.

Його транслюватимуть у 40 країнах світу. В Україні його покаже телеканал ТЕТ.

Усі 10 тисяч квитків вже розкуплені, а під час трансляції у глядачів буде можливість надсилати спеціальні SMS. Усі кошти, які вдасться зібрати, будуть спрямовані на допомогу Україні.

На концерті Тіна заспівала у дуеті із 7-річною Амелією Анісович з України, чия історія підкорила усі західні ЗМІ.

Тіна зустрілася з 7-річною Амелією через три тижні війни в Україні. Амелія поїхала до Варшави разом з бабусею і найбільше чекає на зустріч зі своєю мамою. Амелія запам’яталася українцям своєю вірою та оптимізмом, вона співала пісні у київському бомбосховищі, тим самим не даючи ані собі, ані старшим панікувати. Ці зворушливі ролики одразу облетіли світові ЗМІ.

Про те, що у Варшаві її чекає Тіна Кароль, Амелія не знала. Зустріч із кумиром – подія. Для Тіни зустріч з Амелією – потрясіння, адже ми бачимо перших дітей війни.

“Під час зустрічі Амелія запитала мене: що така доля? Я відповіла, що доля – це те, як ти напишеш свою історію. Вона відповіла, що напише лише одне: я хочу бути живою. Зростає ціле покоління, яке колись розповідатиме, як вони пережили війну, вони пам’ятатимуть її страх. Підтримати Амелію, зробити для неї диво, – потрібні були більше ніж слова. Я запропонувала їй заспівати зі мною у дуеті. Творчість, як ніщо інше, допомагає впоратися дітям зі стресом,  – сказала Тіна Кароль.

Схожі повідомлення

Житлові субсидії – Пенсійний фонд! Зміни, які грядуть з 1 грудня

admin2

Як відключитись від централізованого опалення?

admin2

Доставка квітів: краса в кожному букеті

admin

Прошу надати мені право продовжувати захищати Україну

admin3

45-річний мешканець Яворівщини виготовляв дитячу порнографію та вчиняв розпусні дії відносно 8-річної дівчинки. Триває досудове розслідування

admin3

У Винниках ледь не згорів 2-поверховий житловий будинок – пожежники не дали…

admin3

Залишити коментар