Яу повідомляє пресслужба Львівської ОДА, санний спорт вони опановують у Львівській обласній школі вищої спортивної майстерності. Усі спортсмени мають звання майстрів спорту України міжнародного класу. Для Антона Дукача та Олени Стецків це вже не перші Олімпійські ігри в кар’єрі.
«Головне завдання, яке ставлю перед собою – проїхати чисто та стабільно всі заїзди. Якщо порівнювати з минулою Олімпіадою, то, думаю, завдяки тому, що в мене зараз більше досвіду, вдасться не допускати таких помилок, як там, зокрема пов’язаних з емоціями, нервувавнням перед стартом», – розповіла Олена Стецків у коментарі для Львівської ОДА.
Наставниками спортсменів є головний тренер збірної команди України Тарас Гарцула та старший тренер збірної команди України Іван Баїк. Львів’яни є основою складу команди з санного спорту. Окрім наших спортсменів, на Олімпіаді виступлять двоє санкарів з Тернопільщини. Змагання з цього виду спорту розпочнуться 6 лютого.
Як зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький, на спортсменів Львівщини, які увійдуть у шестірку кращих на Іграх, чекають грошові винагороди у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини. Цю програму реалізовує управління молоді та спорту Львівської ОДА. Для олімпійського чемпіона передбачена грошова винагорода 300 000 грн, для віцечемпіона – 200 000 грн, для бронзового призера – 150 000 грн, для тих хто займе місця від шостого до четвертого – від 50 до 100 тисяч гривень.
Згодом, 4 березня, у Пекіні також відбудуться Паралімпійські Ігри. Тут Львівщину представлять Василь Кравчук зі Сколівщини та Павло Баль з Мостищини. Спортсмени змагатимуться за медалі у лижних перегонах та біатлоні.