16.5 C
Lviv
03.12.2024
Україна

Яке обладнання потрібно, щоб відкрити кав’ярню

Якість роботи кав’ярні та, відповідно, прибуток закладу безпосередньо залежить від обладнання, яке у ньому використовується. Тому при складанні бізнес-плану майбутнього закладу громадського харчування особливу увагу слід приділити добору обладнання для кав’ярні. Тут важливу роль відіграє не лише якість виробів, а й надійність постачальника чи виробника, адже згодом обладнання необхідно обслуговувати та ремонтувати.

Щоб кав’ярня була повноцінною, в ній має три типи обладнання – технологічне, офісне та торгове. Розглянемо кожен тип докладніше.

Технологічне обладнання

Даний вид агрегатів забезпечує асортимент та якість продукції, що пропонується відвідувачам. Правильно підібране технологічне обладнання забезпечить власнику закладу постійний приріст відвідувачів. Виходячи з цього слід висновок – придбані агрегати даного типу повинні бути максимально якісними і функціональними.

Професійне технологічне обладнання для кав’ярні включає декілька видів виробів:

  • Кавомашини;
  • Кавомолки;
  • Пом’якшувачі для води;
  • Агрегати для випікання.

Наявність того чи іншого виробу з наведеного вище списку обумовлено типом кав’ярні. Тобто, якщо у вас міні-кіоск або кав’ярня на колесах, список необхідного обладнання буде коротшим (наприклад, немає потреби у виробах для випікання).

Яка кавоварка краща для кав’ярні

Назва “кав’ярня” має на увазі те, що в цьому закладі подають каву. Отже, обладнання для його приготування – це основа бізнесу. Кавомашини, представлені на сучасному ринку, можуть приготувати не лише класичні американо та еспресо. Професійні агрегати здатні значно розширити асортимент закладу тільки за рахунок кавових напоїв. Радимо вам переглянути вибір професійних кавового обладнання на сайті “TSA” (https://tsa.com.ua/catalog/kavove-obladnannya).

Чим більша кількість відвідувачів здатна прийняти кав’ярню, тим потужніша потрібна кавоварка. У цьому випадку варто розглянути варіант автоматичної або суперавтоматичної кавомашини. Такі агрегати здатні готувати близько двох сотень чашок кавових напоїв за годину.

Для відкриття кав’ярні ми рекомендуємо звернути увагу на таке обладнання:

  • Futurmat. Обладнання даної марки поєднує у собі високу якість роботи та продуктивність. Автоматичні кавомашини цього бренду просто незамінні для бізнесу;
  • Faema – напівавтоматична машина виробництва Італії. Вирізняється великим набором функцій. Прекрасно підходить для кав’ярень, барів та ресторанів;
  • Franke випускає виключно професійне обладнання. Машини цієї марки здатні готувати 100 різновидів напоїв. Мають вбудовану кавомолку та дисплей сенсорного типу;
  • Simonelli – один із найпопулярніших виробників. Кавомашини цієї торгової марки купують як власники масштабних закладів, і маленьких кав’ярень.

Щоб зрозуміти, яке обладнання для відкриття кав’ярні необхідно саме у вашому конкретному випадку, рекомендуємо проконсультуватися з професіоналами та ретельно вивчити максимум варіантів.

Кавомолка для кав’ярні: яку вибрати

Наявність кавомолки в кав’ярні також потрібна, як і наявність кавомашини. Хоча сучасні агрегати для приготування кави здатні самостійно молоти зерна, наявність якісної кавомолки здатне суттєво прискорити процес роботи. Тому у списку необхідного обладнання для кав’ярнікавомолка посідає почесне друге місце. Як і кавомашини, сучасні кавомолки відрізняються потужністю. І немає сенсу купувати малопотужне обладнання для великої кав’ярні. На цьому відмінності кавомолок не закінчуються – це обладнання відрізняється як функціонально, так і технічними характеристиками. З необхідних функцій рекомендуємо розглянути кавомолку з можливістю виробляти каву різного ступеня помелу (наприклад, для еспресо потрібна кава найдрібнішої фракції помелу). Ще одна необхідна функція кавомолки для отримання якісної кави – наявність датчика вологості, оскільки вологість повітря впливає на смак напою. Що стосується інших характеристик, варто взяти до уваги матеріал, з якого виготовлені жорна. Вони можуть бути сталевими чи керамічними.

Ось кілька прикладів кавомолок, які ідеально підходять для бізнесу:

  • Simonelli Nuova – зручність у поєднанні з продуктивністю. Кавомолки цієї марки мають регулювання помелу, а також інноваційну систему, що захищає двигун. Також вас порадує низький рівень шуму та висока швидкість роботи;
  • Fiorenzato – популярний виробник серед власників кав’ярень. Відрізняється зручністю керування (є сенсорний дисплей) і високою надійністю;
  • Quamar з дозатором і лічильником порцій, а також продуктивністю 10 кг за годину роботи – один з улюблених варіантів кавомолок.

Найчастіше кавомолку вибирають відповідно до потужності та типу кавомашини.

Пом’якшувач води

Що ще потрібне для відкриття кав’ярні – це обладнання, яке допомагає пом’якшити водопровідну воду. Вода – те, з чого складається кава та її якість максимально впливає на смак готового напою. Крім того, неочищена вода суттєво знижує термін експлуатації обладнання.

При виборі пом’якшувача води рекомендуємо звернути увагу на такі моделі:

  • EcoWater;
  • CANATURE;
  • Atoll;
  • ORGANIC U 1035 EASY;
  • ECOSOFT STANDARD.

Крім того, для отримання якісної води варто придбати систему фільтрації. Здавалося б, ось і все, що потрібно для відкриття кав’ярні (з технологічного обладнання). Однак у більшості закладів гостю пропонують не лише напої. Багато кав’ярень славляться своїм асортиментом випічки. А для цього потрібно мати в арсеналі відповідне обладнання.

Виробництво випічки у кав’ярні

Якщо ви хочете зробити ваш заклад привабливішим та універсальнішим, запропонуйте гостям не тільки асортимент кавових напоїв, але й високоякісну випічку. Як то кажуть, хочеш зробити добре, зроби сам. Виходячи з цього принципу, не варто купувати випічку на стороні, а краще придбати якісне обладнання у власному закладі. Список обладнання для випічки досить великий, проте для кав’ярні можна використовувати спрощений перелік, якого буде достатньо.

Отже, для кав’ярні з обладнання для випікання нам знадобиться:

  • Конвекційна піч стане в нагоді не тільки для приготування випічки. У ній можна розігрівати вже готову продукцію. Сучасні моделі дозволяють швидко приготувати маленькі шедеври кондитерські;
  • Щоб витримувати дріжджове тісто і не давати йому втрачати форму або розтікатися, вам не обійтися без шафи. Краще купувати шафу пропорційно обсягу конвекційної печі. Ще такі шафи застосовують для зберігання готової продукції (але не більше ніж 12 годин);
  • Щоб не витрачати зайвий час на замішування тіста, можна придбати тістоміс. Цей апарат має кілька режимів, а також можливість вибору швидкості.

Крім вищепереліченого обладнання, вам може стати в нагоді деякі додаткові “помічники”. До них відносяться блендери, міксери, розкочувачі та роздільники тіста, просіювач борошна. Ну і, звичайно, вам не обійтися без посуду та столів для приготування.

Як ми вже згадували вище, купувати обладнання краще у перевірених компаній чи офіційних представників виробника. Такі постачальники цінують репутацію і завжди відповідально підходять до роботи з клієнтами. Вони надають офіційну гарантію на обладнання, а також зможуть провести післягарантійний ремонт та обслуговування. Крім того, в таких компаніях часто можна зустріти спеціальні акційні пропозиції та придбати обладнання за цінами, нижчими від роздрібних.

Ось і все, що стосується технологічного обладнання. 

Схожі повідомлення

На Стрийщині на хабарі затримали директора держпідприємства

admin3

В результаті російського нападу 57 людей загинуло, 169 поранено, – Ляшко

admin3

До 145-річчя Симона ПЕТЛЮРИ – останнього з ідеалістів в політиці модерної доби

admin3

Охматдит.

admin3

Легендарна “Пташка” і захисники “Азовсталі” – на волі!

admin3

Пройдисвіт зі Львова, використовуючи чужий патент, виробляв і збував вентиляційне обладнання. Встиг заробити 2 млн грн, аж поки його не викрили правоохоронці

admin3

Залишити коментар