16.5 C
Lviv
24.04.2024
Новороздільська ОТГ

Щедрі дарунки для дітей з Новороздільської громади

Ще в квітні Новороздільська міська рада почала працювати з ГО Save Ukraine, які подарували Новороздільському ІРЦ ноутбуки, привезли для дітей-сиріт засоби гігієни та продукти харчування.

15 вересня партнери з ГО «Save Ukraine» спільно з фондом “Громада” м. Сан-Франциско та ГО Патріотичні підприємці України, знову привезли допомогу. Інклюзивно-ресурсний центр поповнився проектором, принтером, качелями, масажним килимком, а що дуже важливо, дидактичним матеріалом для роботи з дітками з особливими потребами.

Прихистки, де проживають діти-сироти та діти з числа внутрішньо переміщених осіб, отримали пральну машину, настільний теніс і футбол, засоби гігієни та продукти.

Дякую усім, хто долучився до цього. Хто словом, хто ділом зробив все для того, щоб покращити життя тих дітей, які цього потребують. Особлива подяка Віктору з ГО “Save Ukraine”, який взяв нашу громаду під своє крило. Робіть добро! Все буде Україна!“, – прокоментувала приємну подію заступник міського голови з питань роботи виконавчих органів влади Ольга Ганачевська, яка виконує свої обов’язки комунікації з партнерами попри нещодавнє народження малюка.

Схожі повідомлення

Спростування  інформації «Смертельний вчинок», вміщеної 11 вересня 2023 року на ФБ-сторінці газети «Вісник Розділля»

admin3

Новороздільська територіальна громада: поточний ремонт доріг

admin2

Юна новороздільчанка – срібна призерка чемпіонату України з волейболу

admin2

Стільсько…. Матеревбивство… І знову оковита…

admin2

“Срібло” в інтелектуальній грі завоювали ліцеїсти Нового Роздолу

admin2

Вже традиційно розповідаю про сесії міської ради та прийняті рішення

admin3

Залишити коментар