16.5 C
Lviv
14.07.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Першовересневі ініціативи гранки-кутівських освітян

Уже стало традицією розпочинати навчальний рік у Гранки-Кутівському закладі освіти добрими справами. Цьогорічний першовересень не став винятком.

Учні радо підтримали ініціативу вчителів – не витрачати кошти на квіти, а перерахувати їх на потреби ЗСУ. Звісно, педагоги також долучилися до збору коштів. “Наш внесок – 4905 грн.”, – прокоментувала результат першовересневої акції на підтримку ЗСУ директор Гранки-кутівської школи Галина Романів.

Схожі повідомлення

Свято Різдвяної коляди в селі Березина!

admin3

Два в одному на стадіоні “Галичина”: чудова “футбольна” погода, чудовий старт новороздільського клубу у Третій лізі, який сьогодні розгромив ФСК “Вугільник” (Гірник) – 6:1!

admin3

“Валідольна” гра, валідольна перемога ФК “Новий Розділ” над ФК “Кохавинка”

admin3

Native Beauty and Healthy – учнівська компанія Новороздільського професійного ліцею. Успішного старту!

admin2

Випускний у Карпатах

admin3

Новорічне вітання міського голови Новороздільської територіальної громади Ярини Яценко

admin3