16.5 C
Lviv
31.05.2024
Новороздільська ОТГ

Випускники Новороздільської громади, які отримали 200 балів із ЗНО-2022

Дев’ять випускників освітніх закладів Новороздільської громади отримали 200 балів з національного мультипредметного тесту, а саме:

  • випускники НВК ім. В. Труша:   Катерина МАКАР (нагороджена золотою медаллю)– математика та історія;  Наталія ЖИГАЛКО  (золота медаль) – українська мова та історія; Ярина ЛЮБІНСЬКА (золота медаль) –  українська мова та історія,
  • випускниця ЗЗСО №2:   Софія БАГЛАЙ (золота медаль)  – українська мова та математика,
  • випускниця ЗЗСО N°3 імені А. Гергерта:  Марія КІЗИМИШИН – історія,
  • випускники ЗЗСО № 4:  Адріана ТУРКО (срібна медаль)  – українська мова та математика; брати Максим та Юрій  ФАРТУШОК (двоє золотомедалісти)  – обоє отримали по 200 балів з історії та математики,  
  • випускник ЗЗСО N5: Ростислав ІВАНІШИН – математика.

Наша громада може по праву гордитися випускниками: адже загалом складний навчальний рік, який розпочався з карантинних обмежень, дистанційного навчання, а потім взагалі розпочалася війна, тож додалося чимало тривог, неспокою, невизначеності, але школярі впевнено йшли до мети і спрямовували усі зусилля на успішне навчання.

Сподіваємося,  відмінні результати дадуть змогу зреалізувати свої мрії,   домогтися успіху, навчатися у мирний час і внести свою  лепту у розбудову вільної, найкращої рідної України.

Міська влада висловлює щиру подяку вчителям за високу педагогічну майстерність, творчість, уміння навчати учнів та формувати успішні особистості.

Схожі повідомлення

Нагорода всеукраїнського спецпроєкту “Нескорені” – достойним

admin2

6:1 : з таким рахунком ФК “Новий Розділ” на виїзді розгромив ФК “Сокіл” (Никонковичі): кращий старт у другому колі Чемпіонату області важко уявити. Браво, новороздільці!

admin3

Підтримка новороздільчан = перемога наших дітей та вчителів

admin2

Новороздільська громада: графіки освячення пасок і розклади Богослужінь у храмах сіл громади

admin2

Ольга ШЕЛУДЬКО: «Станом на 3 вересня провакциновано 5 тисяч 211 мешканців Новороздільської громади. Серед освітян – першими вакцинувалися педагоги ЗШ №5 і ЗШ №2. Найвищий відсоток щеплень – у Роздільській СШ і Берездівецькому ДНЗ»

admin3

Де можна придбати “Вісник Розділля”

admin2

Залишити коментар