16.5 C
Lviv
25.07.2024
Україна

Патрульний Петрик із зарплатою 14 тисяч відмовився від хабаря в 150 тисяч, який пропонував “слуга народу” Трухін

Резонанс

Автор: Юрій Бутусов

Патрульний Петрик із зарплатою 14 тисяч відмовився від хабаря в 150 тисяч, який пропонував "слуга народу" Трухін

Україні є ким пишатись. Патрульному поліцейському Сергію Петрику із зарплатою на той момент 14 тисяч гривень пропонував хабар у 150 тисяч народний депутат “Слуги народу” Олександр Трухін – і це тільки як аванс “на печеньки”.

І Петрик від хабаря відмовився, хоча, якби запис стерли, Трухін був готовий дати в багато разів більші гроші, аби відкупитись. Після того, як розслідування злочину було повністю зірвано ДБР, через 5 місяців Петрик погодився дати інтерв’ю журналістам. Сподіваюсь, Петрика не покарають, а відзначать та нагородять за правильний вчинок.

Патрульний Петрик із зарплатою 14 тисяч відмовився від хабаря в 150 тисяч, який пропонував слуга народу Трухін 01

Патрульний Сергій Петрик

А ось Олексій Сухачов – директор Державного бюро розслідувань. Сухачов усе своє життя працював виключно у правоохоронних органах, 17 років у Службі безпеки займався питаннями економіки, потім 3 роки у Генпрокуратурі, і за цей час, згідно з його декларацією за 2019 рік, має 2 квартири у Києві (але вказано в декларації 6 квартир, хоча йдеться про дві ті ж самі), земельну ділянку в 1 гектар під Києвом у Фастові та 5 автомобілів. Та ще має з дружиною готівки 1,4 мільона гривень та 39 тисяч доларів. Дружина Сухачова при цьому – теж службовець у державній компанії.

Сухачов “на печеньки” отримав і від Трухіна, і від президента Володимира Зеленського. Бо протягом 5 місяців ДБР повністю заблокувало розслідування справи. А за те, що Сухачов блокує усі розслідування проти друзів президента Зеленського та виконує його замовлення, наприклад, щодо того, що я нібито “розв’язав агресивну війну”, Офіс президента сфальсифікував конкурс та 31 грудня призначив Сухачова директором ДБР.

Патрульний Петрик із зарплатою 14 тисяч відмовився від хабаря в 150 тисяч, який пропонував слуга народу Трухін 02

Директор ДБР Олексій Сухачов

Трухін – гаманець президента Володимира Зеленського та партії “Слуга народу”, куратор Полтавської обласної організації “слуг народу”, один із тіньових операторів “Великого будівництва”, заступник голови бюджетного комітету Ради, близький товариш заступників голови Офісу президента Олега Татарова та Кирила Тимошенка. І за те, щоб його прізвище не згадувалось, не тільки б дали гроші, але ще б подякували та допомогли по службі. І Сухачов так і зробив.

І ця справа була би забута, якби журналісти “УП” не знайшли відео і якби патрульний Петрик (якому підвищили зарплату вже до 16,5 тисяч гривень) не погодився дати інтерв’ю. І тепер усім зрозуміло, що цей очевидний злочин не розслідували, бо наказ відмазати Трухіна дав начальник Сухачова – сам президент Зеленський.

Патрульний Петрик із зарплатою 14 тисяч відмовився від хабаря в 150 тисяч, який пропонував слуга народу Трухін 03

Нардеп Олександр Трухін

І тут є чим пишатись. Тому що у патрульну поліцію намагаються брати принципових людей. Тому що намагаються просувати у командири підрозділів принципових людей. Тому що у патрульній поліції нема вертикалі корупції і не заносять гроші керівництву.

А на контрасті видно, що в Офісі президента та у ДБР кадри підбирають за дуже звичним для української влади та абсолютно протилежним до закону принципом…

Юрій Бутусов, Цензор.НЕТ

Джерело: https://censor.net/ua/r3313790

Схожі повідомлення

Вибух у Білогородці та жорстоке вбивство учасника АТО – несподіваний звязок

admin2

День захисту дітей – день любові: історія, мета та статистика.

admin2

Україна 24 лютого втратила 137 захисників, – Зеленський

admin3

Ситуація на російсько – українському кордоні станом на 10 січня, коли відбулася зустріч делегацій США і Росії у Женеві: РФ почала перекидати сюди військові гелікоптери

admin3

ЛНУ імені Івана Франка став повноцінним асоційованим партнером Альянсу європейських університетів

admin3

Обвалився міст на трасі Львів-Луцьк

admin1

Залишити коментар