16.5 C
Lviv
18.06.2024
Україна

Слово і діло

30 липня 2022 року.

Вперше з початку підступного лютневого вторгнення російських нелюдів в Україну редакція подає актуальний допис із розділу “Блоги” інтернет – видання “Цензор. НЕТ.” без традиційного вступного слова. Бо воно вже зайве, бо сьогодні у “Цензор. НЕТ”: https://censor.net/ua/b3357505 про все найголовніше написав командир роти 56 окремої мотопіхотної бригади Семен САЛАТЕНКО

Пане Верховний Головнокомандувачу, це Ваші слова. Оборонців Азовсталі підступно вбито. Особисто я чекаю на вихід з будь-яких переговорів з РФ, в т.ч. і ‘зернових’.

Також цікаво, які саме посадові особи з ООН і Туреччини давали свої гарантії збереження життя ‘азовців’. І які будуть їхні кроки з цього приводу. Чіткі і конкретні!

Додаткові санкції агрессору?

Передача додаткових партій зброї?

Ескадрілья ‘Акінчей’ від турецьких партнерів?

Принаймні є слушна нагода запитати це публічно. Вага і авторитет нашого Верховного дозволяє це зробити. І зробити публічно!

Чи Ердогану подобається бути в дурнях у Ху#ла?

Також цікава позиція ООН і Червого Хреста? Чи будуть якійсь конкретні рішучі кроки від них. Адже вони також були гарантами. Чи знову все обмежиться імпотентським дописом в твіттері?

Якщо так, то я не бачу більше сенсу витрачати час на співробітництво з цими непорозуміннями!

Також цікава позиція демократів США? Зокрема пана Блінкена. Чи все знову обмежиться “суворими попередженнями”?

Передайте, шановні союзники, 53 HIMARS-и, по одному за кожного вбитого азовця, разом з запасом ракет ATACMS та 78 САУ М109, по одній за кожного пораненого, і ми самі зробимо так, щоб виродки, для яких слово лідерів вільного світу і будь-які людські цінності ніщо – самі пожалкували про свої вчинки. І дуже скоро.

Зрозумійте: Ми б’ємося не тільки за свободу, незалежність, гідність, наше існування як країни, нації чи як фізичних індивідів. Не тільки Херсон, Бердянськ, Донецьк чи Крим.

Ми б’ємося проти чистого, абсолютного Зла. З яким домовитись і умиротворити неможливо!

З країною-ІДІЛ, тільки з трильонними бюджетами, десятками мільонів адептів, і запасами зброї масового ураження, що здатне знищити землю десятки разів.

Це абсолютне толкієнівське втілення де неідеальне, сповнений протирічь і відтінків, але все ж таки Світло – бореться з ідеальною, концентрованою Пітьмою.

Що повинно трапитись, щоб ви це зрозуміли??? 

Семен САЛАТЕНКО, командир роти 56 окремої мотопіхотної бригади

Схожі повідомлення

Очікуємо сильну відповідь від партнерів: коли кораблі РФ не зможуть спокійно заходити в цивілізовані порти, вони зрозуміють ціну своєї нахабності, – Міністр оборони України

admin3

Дев’ять місяців бюджетного року: підсумки на Львівщині

admin3

Якісні пелети на замовлення

admin

 Про війну, про героїзм і доблесть українського народу, про людей і людиськ…

admin3

Чи потрібна школярам допомога репетитора по математиці в 5 класі?

admin

81% українців підтримують визнання ОУН-УПА учасниками боротьби за незалежність України

admin3

Залишити коментар