16.5 C
Lviv
02.03.2024
Україна

Андрій Денелейко зі Стрия врятував трьох людей

У середу, 14 липня, чоловік, як зазвичай, зібрався на відпочинок, хоча зі слів Андрія він з друзями не мав наміру йти відпочивати на місцеву річку в м.Стрий, однак доля вирішила по іншому.

Чоловік і не підозрював, що за кілька хвилин йому доведеться взяти на себе відповідальність справжнього рятувальника – і діставати з води 3 людей.

«В один момент я стояв на березі і побачив, як 2 жінок та дівчинка, які відпочивали за декілька метрів та почали тонути. Я одразу кинувся на допомогу і почав виштовхувати жінок і дитину руками з води », – розповідає 30-річний Андрій Данелейко.

Люди медичної допомоги не потребували. Хоча неабияк злякались.Хто знає, чим би закінчилась ця історія, якби не байдужість Андрія.

Схожі повідомлення

Які є види зовнішньої реклами і як вибрати ефективну?

admin

Особливості цьогорічної вступної кампанії на Львівщині: що важливо знати

admin3

Сталося! Сьогодні, 1 квітня, о 4.00 год. путін підписав указ про капітуляцію у розв”язаній ним війні проти України. У п. 2. визначено послідовність повернення Україні окупованих територій та Криму, у п.3. – про визнання української мови у рф як другої державної, у п. 4 – про відшкодування Україні усіх завданих збитків, починаючи з 1654 року.

admin3

Дві мешканки з Дніпропетровщини збували у Львові наркотики методом “закладок” і поштою. Дозбувалися – правоохоронці викрили зловмисниць. Далі процедура – і вирок суду

admin3

 Про війну, про героїзм і доблесть українського народу, про людей і людиськ…

admin3

Чому в депутатів ОПЗЖ не забирають мандат і до чого тут золота акція Коломойського?

admin3

Залишити коментар