16.5 C
Lviv
14.08.2022
Новороздільська ОТГ

Держекоінспекція перевірила діяльність підприємства у Гранки-Кутах і видала припис… ТзОВ “Миколаївбудкерам”

На численні звернення і піднятий рух мешканцями Гранки-Кутів та Новороздільської громади представники держекоінспекції прибули з перевіркою на підприємство по спалюванню шин 13 вересня. Лише сьогодні, 24 вересня, на офіційній сторінці Державна екологічна інспекція у Львівській області появилася відповідь.

Працівники державної екологічної інспекції у Львівській області в рамках розгляду звернення мешканців села Гранки-Кути провели позапланову перевірку ТзОВ “Миколаївбудкерам” на предмет дотримання вимог природоохоронного законодавства.

Інспекцією було здійснено обстеження території та зафіксовано, що нежитлові будівлі, які знаходяться на даній території, були закриті, жодної господарської діяльності на час перевірки не проводилось.

Під час огляду території в межах земельної ділянки на захід від нежитлової будівлі (цех формування цегли) зафіксовано складування металевого дроту (корду) – залишків від спалювання шин, внаслідок чого здійснюється псування (засмічення) земель.

Працівниками відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції здійснено відбір проб грунтів на вміст забруднюючих речовин.За результатами проведення лабораторних досліджень проб грунтів виявлено перевищення концентрацій забруднюючих речовин.

Інспекцією буде проведено розрахунок завданої шкоди відповідно до «Методики визначення розмірів шкоди, зумовленої забрудненням і засміченням земельних ресурсів через порушення природоохоронного законодавства».

Крім цього, за вищезазначене порушення представника підприємства буде притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1 статті 52 Кодексу України про адміністративне правопорушення.

За результатами проведеної позапланової перевірки ТзОВ «Миколаївбудкерам» видано припис з метою усунення виявлених порушень природоохоронного законодавства, обов’язковий до виконання.

Припис надано власнику земельної ділянки і приміщень – ТзОВ «Миколаївбудкерам».

ТОВ “Еко Про Груп” ніби і не при чім?

Схожі повідомлення

Відновлення доброї ініціативи – на часі…

admin2

Школярі, малюйте форму і машини поліцейських – отримуйте нагороди!

admin2

Реєструйтеся на дитячий рибальський турнір! Кількість місць обмежена!

admin2

Чоловіча команда Skif посідає почесне місце

admin2

Жертва пожежі у селі неподалік Нового Роздолу

admin2

Вітання з Днем Незалежності голови Народного Руху України Андрія КОРНАТА

admin2

Залишити коментар