16.5 C
Lviv
17.06.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

“Народне” покарання: у Львові розфарбували машину водія-наркомана

Чоловік під дією наркотиків їздить по Львову, а правоохоронці не перешкоджають цьому.

Про це пише Dailylviv.com.

У п’ятницю, 22 липня, у Львові покарали водія, який, за даними очевидців, їздив по місту під дією наркотичних речовин.

«Вбивця», «Метадон нарік», «Нарік вбивця», – такими написами розмалювали автомобіль «Toyota» на вулиці Княгині Ольги у Львові.

Як повідомляють в місцевих Telegram-каналах очевидці, водія затримували у неадекватному стані за кермом на вулиці Дороша, 2 чотири дні тому.

На місце правоохоронці були викликані, однак наразі невідомо чи було складено на чоловіка протокол.

Сьогодні машину розмалювали невідомі, оскільки водій безкарно продовжує їздити в неадекватному стані.

Схожі повідомлення

Окупанти запустили по Львову ракети із Білорусі

admin2

Спека: у Радехові врятовано від вогню 4 будівлі

admin2

Львів’янин “заробив” більше 8 млн грн на будівництві моста

admin2

Міни у селі Корчівка

admin2

Двоє діток потрапили до лікарні через укуси змій

admin2

У Стрию внаслідок наїзду мікроавтобуса травмований велосипедист – поліцейські встановлюють обставини

admin3