16.5 C
Lviv
19.06.2024
Стрийщина

На Стрийщині розгорнула діяльність Норвезька рада у справах біженців

Фахівці Норвезької ради у справах біженців (NRC) приймають відвідувачів у Стрию, на базі Вищого професійного училища №8, де наразі розміщений районний гуманітарний штаб «Клаптик надії». Працюють щоденно з 08:00 до 18:00 години.

Про вказану ініціативу інформує пресслужба Львівської ОДА (ОВА).

Команда юристів надає безоплатну правову допомогу і сприяє розв’язанню проблем внутрішньо переміщених та інших осіб, які постраждали внаслідок війни та знайшли прихисток на Стрийщині.

Вони консультують та надають детальну інформацію  щодо евакуації з міст, де тривають бойові дії, процедур та документів, необхідних для перетину державного кордону України до сусідніх країн, перебування та працевлаштування в них, тимчасового захисту або статусу біженця, підготовчих дій для отримання компенсації за зруйноване житло, отримання статусу ВПО, пенсії та інших соціальних виплат.

Нещодавно голова Стрийської районної військової адміністрації Богдан Янко зустрівся з представниками Норвезької ради у справах біженців, а також поспілкувався з внутрішньо переміщеними особами.

Станом на зараз Стрийщина дала прихисток майже 35 тисячам біженців.

Зазначимо, що детальну інформацію щодо отримання правової допомоги Норвезькою радою у справах біженців можна отримати за телефоном «гарячої» лінії: 0 800 302 007 (щоденно з 08:00 до 18:00 год.) або надіславши листа на електронну пошту ua.icla@nrc.no

Схожі повідомлення

У ніч на Андрія в Трускавці застрягла “швидка”

admin2

За минулу добу у Стрию травмовані два велосипедисти – поліцейські встановлюють обставини подій

admin3

Результати ЗНО серед школярів Львівщини. Гордимося.

admin2

Чемпіонат України з триатлону – на Львівщині – розпочнеться завтра

admin2

На Стрийщині загорівся MAN

admin2

Домашня “зброярня” – затримано львів’янина

admin2

Залишити коментар