16.5 C
Lviv
29.09.2023
Стрийщина

На Стрийщині розгорнула діяльність Норвезька рада у справах біженців

Фахівці Норвезької ради у справах біженців (NRC) приймають відвідувачів у Стрию, на базі Вищого професійного училища №8, де наразі розміщений районний гуманітарний штаб «Клаптик надії». Працюють щоденно з 08:00 до 18:00 години.

Про вказану ініціативу інформує пресслужба Львівської ОДА (ОВА).

Команда юристів надає безоплатну правову допомогу і сприяє розв’язанню проблем внутрішньо переміщених та інших осіб, які постраждали внаслідок війни та знайшли прихисток на Стрийщині.

Вони консультують та надають детальну інформацію  щодо евакуації з міст, де тривають бойові дії, процедур та документів, необхідних для перетину державного кордону України до сусідніх країн, перебування та працевлаштування в них, тимчасового захисту або статусу біженця, підготовчих дій для отримання компенсації за зруйноване житло, отримання статусу ВПО, пенсії та інших соціальних виплат.

Нещодавно голова Стрийської районної військової адміністрації Богдан Янко зустрівся з представниками Норвезької ради у справах біженців, а також поспілкувався з внутрішньо переміщеними особами.

Станом на зараз Стрийщина дала прихисток майже 35 тисячам біженців.

Зазначимо, що детальну інформацію щодо отримання правової допомоги Норвезькою радою у справах біженців можна отримати за телефоном «гарячої» лінії: 0 800 302 007 (щоденно з 08:00 до 18:00 год.) або надіславши листа на електронну пошту ua.icla@nrc.no

Схожі повідомлення

На Львівщині 24 населені пункти знеструмлено через негоду

admin2

Крадій зі Стрийщини на мотоциклі покатався недовго: затримали у Розвадові

admin2

Електронні земельні аукціони узаконені і почали діяти з 6 липня 2021 року

admin3

Смерть на колії – на вул. Городоцькій

admin2

У раків – линька. Тому їх вилов з 1 серпня по 15 вересня 2021р. заборонено

admin3

У Трускавці горіло кафе

admin2

Залишити коментар