16.5 C
Lviv
30.05.2024
Новороздільська ОТГ

Допоки літо в  розпалі й тішить своєю погодою, наймолодші пластунята не втрачають можливості та виходять на прогулянки до лісу, а старші продовжують готувати смачні енергетичні батончики для наших захисників

Минулого тижня новаки ознайомилися з частиною морського пластування, а цієї неділі вчилися практичного пластування і зрозуміли, що прямий (часто називають пластовий) вузлик не так легко розв’яже наші черевики чи кросівки.

Вогник, співи, випробування, ігри, цікаві розмови та коло друзів – без цього ніяк. Того дня діти мали невеличку мандрівку до нашого місця, а для кращого розпізнавання нас як організації і зокрема захист від сонця,  жовтодзьобі пластуни отримали яскраві панамки. Також діти збирали хмиз для розпалення вогню, шукали придатне місце та слухали, як правильно затирати слід після себе.

 На самому ж вогнику зробили обід та поласували смаженим маршмелоу. Окрім цього, кожен отримав лист з певним текстом, але не буквами. Що ж це було? Дуже важливо вміти шифруватися та розрізняти певні накази чи символи не словами, от і ми розгадували абетку Морзе. На перший погляд дуже незрозумілі крапки та риски, проте якщо бути уважним, то все вдається з легкістю.
Окрім новаків (6-11років), у нашому місті є й старші, юнацтво (11-17 років), і вони не сумують «на асфальті». Активно долучаються до волонтерства на всіх фронтах і теж мандрують. Спочатку піша мандрівка, далі сплав по річці та мандрівка по озеру , потім змагання на велосипедах, вишкіл практичного пластування.

Що ж буде далі? Наші пластуни-дослідники планують обійти мальовничі Карпати та, зокрема, підкорити Чорногірський Хребет. Отож, складаємо наплічники, готуємо черевики і гайда до пригод та таємничості гір.
Допоки триває війна, кожен із нас хоче трішки відволіктися, проте не кожен має можливість зробити це з батьками. А саме в Пласті діти можуть відпочити в колі однодумців та цікаво провести час. Окрім веселощів, здобуваємо знання, навички та знайомимося з новими цікавими людьми.
Цікавитеся нашою скаутською організацією – тоді чекаємо в лавах Пласту!

Лілія СЛІПЕЦЬ, старша пластунка – прихильниця

Схожі повідомлення

14 жовтня, Новий Розділ – урочистості біля оновленої Алеї Героїв

admin2

Нашій дорогій класній керівничці (Матусі) Валентині Пантелеївні КОСІВ – від учнів колишнього, уже дорослого класу 1989 року випуску!

admin3

Інформаційний рейд надзвичайників у Новому Роздолі

admin2

Хто працює, того ще і критикують, або Про ситуацію в ЗОШ №2…

admin3

Провели продуктивну зустріч з представниками Молодіжної ради при Новороздільській міській раді

admin3

“Нафтогаз Тепло”: ремонт теплотрас – процес безкінечний…

admin2

Залишити коментар