16.5 C
Lviv
18.06.2024
Новороздільська ОТГ

Про 2020 рік – демографічна статистика Новороздільського ВДРАЦС

Кожне ім’я несе в собі певний зміст і, так чи інакше, впливає на характер людини. В давнину наші предки вважали, що від імені людини залежить його доля, і навіть у наші часи батьки, перш ніж дати ім’я дитині, намагаються ретельно вивчити його значення. У місті Новий Розділ у 2020 році зареєстровано 153 народження, у 2019 році було трішки більше – 157. Серед зареєстрованих дітей батьки найбільше віддавали перевагу таким чоловічим іменам, як Матвій, Максим, Давид, Артем, Захар, Владислав. Серед дівочих імен досить популярними виявилися – Анастасія, Анна, Софія, Яна, Вероніка, Злата, Дарина.
Рідковживані імена також прикрашали перші документи малюків: дівчаток називали Ярослава, Альбіна, Камілла, Лілія, Емілі, Меланія, Ясмін. А оригінальними іменами хлопчиків стали Тимур, Адам, Степан, Дорофій, Саян, Натанаїл.
В Україні немає обмежень чи заборон на присвоєння тих чи інших імен. Тож батьки дітей мають право називати своїх малюків будь-якими іменами, які їм подобаються.
Однак, пам’ятайте, що багато народів світу вірять у магічну силу імені, його нерозривний зв’язок з людиною, яку воно називає.Тож підходьте до вибору імені свого малюка з любов’ю та відповідальністю, аби воно приносило радість та комфорт вашій дитині протягом життя.

Найдорожче, що є в житті – це сім’я! Спочатку та, в якій народжуєшся, а потім, яку створюєш. В кожного є свої уявлення про те, якою повинна бути ідеальна сім’я. Адже, коли в сім’ї панує любов, довіра, повага, розуміння, турбота, комфорт – це надзвичайно важливо. Що би не трапилось, рідні люди завжди готові підтримати, дати мудру пораду, розуміють з півслова. Тому бережіть сімейний вогник, своїх рідних, цінуйте та дякуйте за кожну хвилину. Традиційно поняття сім’ї невіддільне від шлюбу, як початкового елементу її зародження. Створення сім’ї — це завжди радісні та незабутні миттєвості, які, здавалося б, ніщо не може затьмарити. Однак пандемія коронавірусної хвороби, що увірвалася в наше життя, внесла свої корективи. В порівнянні з 2019 роком зменшилась кількість бажаючих стати на рушничок сімейного щастя: у 2020 році в місті Новий Розділ зареєстровано 83 шлюби, а у 2019 – було 101. Але тішить те, що цьогоріч домінували шлюби, а не розлучення. У 2020 році відділом розірвано 72 шлюби, в 2019 році – 108.

* *
Що стосується державної реєстрації смерті, то тут статистика зовсім невтішна, адже у 2019 році зареєстровано 278 актових записів про смерть, у 2020 році – 318, а це вдвічі більше ніж народжень.

* *
Новороздільський міський відділ ДРАЦС вкотре наголошує, що державні органи стають ближчими до людей. З метою створення сприятливих умов для реалізації прав дитини та спрощення порядку отримання батьками перших документів, однією з найпопулярніших послуг, яка надається відділами ДРАЦС, стає послуга «єМалятко». Завдяки якій батьки одразу можуть отримати не тільки свідоцтво про народження дитини, а ще й ряд інших послуг, зокрема: зареєструвати дитину у державному реєстрі фізичних осіб-платників податків, внести інформацію про дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням УНЗР, подати документи для призначення допомоги при народжені дитини та допомоги на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях, внести дані про дитину до Реєстру пацієнтів.

Новороздільський міський відділ ДРАЦС якісно та оперативно надає послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану –

кожного дня з вівторка по суботу

за адресою: пр. Шевченка, 13

(Будинок культури «Молодість»),

м. Новий Розділ.

Схожі повідомлення

Оксана Пронюк: Про продовження осінніх канікул , запровадження дистанційної форми навчання та освітній процес за очною формою навчання

admin3

Ярина ЯЦЕНКО:” Ваша праця невидима, коли все добре, але коли не прибрано, немає тепла, води чи світла – ми це дуже гостро відчуваємо. Ваша праця дуже важлива. Із професійним святом!”

admin3

Розпорядок Великодніх Богослужінь у Новороздільській громаді

admin2

В будинку №27  по пр. Шевченка сусід затопив сусіда з нижнього поверху. Комісія встановила джерело  затоплення, однак винуватець побутового інциденту  чомусь не поспішає компенсувати завдані збитки

admin3

Чому депутати фракції УГП у Львівській обласній раді у звіті майже всі рішення щодо «новороздільських питань» приписали тільки собі…А з ними і Ірина Кравець

admin3

Вітаємо шановного Юрія Івановича ГИКАВЦЯ із знаменним ювілеєм – 70-річчям!

admin3

Залишити коментар