16.5 C
Lviv
23.08.2026
«Вісник Розділля»
Україна

Минулої доби палав сухостій у селах Дроговиж та Кавське на Стрийщині та у с. Тарасівка Львівського району

Протягом доби вогнеборці тричі ліквідовували пожежі сухої трави. Зокрема, 3 липня рятувальники Львівщини здійснили 3 виїзди на ліквідацію пожеж сухостою. Загальна площа згарища складає понад 850 кв.м.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби ГУ ДСНС України у Львівській області.

Займання сухостою були зафіксовані в с. Дроговиж Стрийського району, в с. Тарасівка Львівського району, в с. Кавське Стрийського району.

Рятувальники Львівщини вкотре нагадують, що спалювання сміття, сухої трави, чагарників та іншої рослинності є заборонене, а також карається законом у вигляді штрафу:

📌 для громадян від 3 060 до 6 120

📌 для посадових осіб 15 300 до 21 420

Пам’ятайте, що пожежі в екосистемах також можуть спричинити тяжкі наслідки, зокрема, неконтрольоване поширення вогню на житлові будинки та поруч розташовані споруди, руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин та більше того вогонь може забрати життя людини.

Жителі Львівщини, не допускайте пожежі сухої трави та пильнуйте ситуацію у своєму населеному пункті. Тільки свідома поведінка і суворе дотримання правил пожежної безпеки допоможе уникнути неприємних наслідків.

У такий складний час, в умовах воєнного стану свідомо нищити свою ЗЕМЛЮ – спалюючи суху траву – це ЗЛОЧИН!

Бережіть Україну від вогню!

Схожі повідомлення

5 популярних IT-професій у Львові

admin

Безпечної вам дороги: з 27 вересня поліцейські Львівщини розпочали місячник безпеки дорожнього руху

admin3

Вибір ліжка в залежності від віку дитини

admin

Під час затримання бандита, який 3 жовтня пострілом вбив 22-річну патрульну у Чернівцях, поліцейські застрелили зловмисника пострілами у відповідь

admin3

Інформаційна кампанія «Маєш інформацію про небезпеку – телефонуй до СБУ»

admin2

Андрій Зельцер – справжній герой Білорусі

admin3