16.5 C
Lviv
24.04.2024
Новороздільська ОТГ

Товариський матч у Станківцях – на підтримку ЗСУ!

Неділя. 26 червня. На футбольному полі у Станківцях – товариський футбольний матч команд зі Станковець і Горішнього. Рахунок 3:0 на користь господарів поля.

Втім, зустрічний матч-реванш незабаром (найімовірніше, тижнів за два) має відбутися у Горішньому.

Хоча – головне ж не просто спортивний дух та футбольний азарт (хоча і цього потребує ініціативна молодь), а збір допомоги для наших військових. На гру зібралися чи не всім селом: від маленьких вболівальників, котрі поряд копали і собі мячики, до найповажніших старожилів.

Фото, яке зробили канадійські медійники при виході наших військ із Сіверодонецька, напевно, облетіло увесь світ.

Усі побачили істинне лице війни, міцність і самовідданість наших захисників.

Але не всі знали, що зображений на ньому Воїн – уродженець Тужановець, 39-річний Володя Колодій, котрий не перший рік служить у лавах ЗСУ. Змарнілий, вимучений, але … живий і готовий до оборони рідного краю. Батьки слізно розповідали, як рідко телефонує син, як очікують тієї кількахвилинної вісточки, і як потепліло на душі, коли побачили сина. З великого фото Володя ніби спостерігав за футбольними баталіями земляків, і стверджував – Перемога буде за нами! “Володю, нехай Твій Ангел-охоронець оберігає тебе! А ми молимося Богу за тебе і твоїх побратимів!” – промовляли, нехай і подумки, усі присутні

Ми не повинні розслаблятися, ми повинні розуміти, завдяки кому ми маємо можливість працювати та заробляти, тому збір допомоги для наших військових триває постійно. Тільки разом ми сильні. І тільки разом переможемо!” – прокоментувала староста сіл Станківці-Тужанівці-Підгірці Наталія Зінченко.


Під час футбольного турніру зібрали 7020 грн. мешканці села додатково ще здали кошти – загальна сума збору становила 8300 грн і 100 американських доларів. Капітан футбольної команди с. Станківці О. Легкодух передав зібрані кошти у волонтерський штаб при Новороздільській міській раді, де наразі збирають на тепловізор Руслану Ш. з 24-ї бригади, воїну з Новороздільської громади.

Вірмо та допомагаймо ЗСУ ?? , бо лише від них, безстрашних воїнів, залежить наша безпека.

Схожі повідомлення

Дитячу стоматологиню з Рівного, яка била дітей , судитимуть

admin3

Наші співочі дівчатка – “Карамельки” – найкращі на Всеукраїнському онлайн – конкурсі мистецтв!

admin3

“Карпатівські” хопери для “Прометея”

admin2

ФК “Новий Розділ” – ФК “Кохавинка”: 4:4. Сумна нічия для нас, радісна – для гніздичівців

admin3

Карітас запрошує новороздільців на Благодійний Ярмарок

admin2

Напівправда переконливіша за правду. На цьому і побудований відеосюжет із інцидентом, що трапився під час засідання виконкому Новороздільської міської ради, який “гуляє” у Facebook.У “кадрі” не помістилося головне – образливі слова журналіста місцевої інформаційної агенції на адресу міського голови

admin3

Залишити коментар