16.5 C
Lviv
26.02.2024
Стрийщина

Фінансова допомога для власної справи? Так, з початку 2022 року це стане реальністю завдяки проєкту «Рука допомоги»

Сьогодні, 2 липня, в рамках інформаційної співпраці агенція media@strategi.com.ua надіслала у редакцію текст, який, безумовно, зацікавить мешканців громади. Отож пропонуємо до уваги публікацію «Рука допомоги простягнута для всіх»:

«З початку наступного року непрацюючі члени малозабезпечених сімей, які зареєстровані як безробітні, отримають унікальну можливість розпочати нове життя. Держава пропонує їм отримати фінансову допомогу на започаткування власної справи, а також, за необхідності, безкоштовне навчання. Допомога розміром до 15 мінімальних зарплат є безвідсотковою та поворотною – її необхідно буде повернути через три роки підприємницької діяльності. Але сума, що повертається, буде зменшена на розмір сплачених за три роки податків та єдиного соціального внеску.

Цей механізм був успішно апробований в пілотному проекті «Рука допомоги», який був реалізований Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку в рамках проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» у 2016-2019 роках ( Нагадаємо, що Міністерство соціальної політики України за підтримки World Bank Ukraine реалізує пілотний проект «Рука допомоги», мета якого – виведення малозабезпечених сімей та переселенців із стану бідності шляхом допомоги у працевлаштуванні або у започаткуванні власної справи.

Кожен учасник проекту «Рука допомоги» отримає:

• допомогу у працевлаштуванні, зокрема, на нові робочі місця;

• участь в оплачуваних громадських роботах;

• безвідсоткову фінансову допомогу для організації власного бізнесу

?Запроваджується у Харківській, Полтавській та Львівській областях.

Бажаючим прийняти участь у проекті звертатися до УПСЗН районної держадміністрації, або виконавчого органу міської чи районної ради, або базового обласного центру зайнятості ЗА МІСЦЕМ ФАКТИЧНОГО проживання).

У разі виникнення додаткових питань чи отримання коментарів просимо звертатися за телефоном: 098 876 99 56 або електронною адресою: media@strategi.com.ua. Контактна особа – Богдан Павленко.

Агентство стратегічних рішень  ShiStrategies є консультантом Проекту Міністерства соціальної політики України за підтримки Світового банку «Підготовка та впровадження інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо популяризації Проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».

 У 2016-2019 роках команда Агентства займалася реалізацією проекту «Рука допомоги».

Схожі повідомлення

Про “ковідні” лікарні у Стрийському районі

admin2

Вогнеборці ліквідували займання сухої трави у с. Мохнате на Стрийщині. Палії, БУДЬТЕ людьми – майте СОВІСТЬ!

admin3

У Моршині згоріла квартира і її власниця

admin2

Голова ЛОДА вручив нагороди сколівським школярам

admin2

Внаслідок зіткнення з автобусом у Стрию травмований велосипедист

admin2

У с. Розвадів вода кипить у криницях, а по селу б’ють гейзери: вчений прокоментував аномалію на Львівщині

admin3

Залишити коментар