16.5 C
Lviv
02.07.2022
Україна

Що таке тест НІПТ та де можно його зробити вагітним у Києві?

Цей тест є альтернативою біохімічному скринінгу, а також різним інвазивним процедурам, що проводяться під час вагітності, наприклад, біопсії ворсин хоріону або амніоцентезу. Процедура НІПТ проводиться при звичайному заборі крові з вени у вагітної жінки. Завдяки такому аналізу, як цей тест, можна визначати хромосомні патологи плоду. НІПТ вже популярний у різних країнах світу, наприклад у США, Великій Британії, Італії, Німеччині, Франції та інших.

Про процедуру

Суть процедури полягає в тому, що в крові майбутньої матері знаходиться близько 10 відсотків ДНК плоду. Під час проведення тесту вдається виділити ДНК дитини з крові матері та провести необхідні аналізи на виявлення відхилень.

Переваги неінвазивного тесту НІПТ у київській лабораторії ІГР ЛАБ

Звичайно, варто відзначити безліч переваг тесту НІПТ. Насамперед, він абсолютно безпечний. Його процедура ніяк не загрожує здоров’ю вагітної жінки та її малюкові. Також тест не здатний спровокувати переривання вагітності, що іноді відбувається після інвазивних процедур. По-друге, можна розраховувати на високу точність методу. Так, доведено, що за допомогою нього, порівняно з комбінованим пренатальним скринінгом, можна отримати результати з точністю вище 99 відсотків.

При цьому тест НІПТ дає дуже інформативну картину аналізу: визначаються можливі синдроми Дауна, Патау, Едвардса, Х та Y (тобто пов’язані зі статтю патологічні прояви).

Точне визначення статі дитини

Також можна використовувати цю сучасну процедуру для визначення статі майбутнього малюка, його групи крові та резус-фактора, що в деяких ситуаціях дуже важливо для протікання вагітності, особливо у майбутніх мам, які мають негативний резус-фактор.Професіонали відзначають простоту та легкість проведення процедури, адже для отримання такого широкого спектру інформації потрібна лише венозна кров вагітної. При цьому тест можна проводити вже на 10-му тижні вагітності. А результат можна отримати вже за два тижні. При цьому дозволено проводити таку процедуру на будь-якому триместрі вагітності, що не є актуальним для пренатального скринінгу або інших інвазивних процедур.

У яких випадках можна використовувати тест НІПТ?

Тест НІПТ можна проводити навіть за умовами використання ЕКО, у тому числі й для тих випадків, коли для запліднення були використані донорські клітини, а також якщо мало місце сурогатне материнство.У нашій клініці IGR ви зможете отримати відповіді на питання про сутність і точність неінвазивного пренатального тесту.

Схожі повідомлення

Батальйон імені Андрія Гергерта презентував пісню-присвяту полеглим Українським Героям

admin1

42-річна львів’янка перемогла у світовому конкурсі краси

admin2

Как можно увезти с собой всю жизнь?!

admin3

Авіатроща на Миколаївщині – вертоліт упав і загорівся

admin2

Як правильно вибрати оправу?

admin

Цих вихідних, 5-6 червня, масові центри вакцинації працюватимуть у 10 містах

admin2

Залишити коментар