16.5 C
Lviv
02.03.2024
Україна

Як вибрати умивальник?

Умивальник – запорука чистоти та здоров’я! Не варто економити на такому важливому предметі будинку. У ролі умивальника, залежно та умовами, можуть виступати різні предмети: ванни, раковини, рукомийники і навіть тази. Зупинимося на раковинах. Якщо потрібна консультація щодо вибору умивальника, звертайтесь до santehniklviv.top.

При виборі дуже важливий матеріал виготовлення. До основних відноситься скло, кераміка, фарфор, натуральний та штучний камінь, метал, деревина, пластик. Звичайно, вибір матеріалу – це справа смаку, хоча не можна не відзначити, що на склі залишаються розлучення. Порошкові засоби для чищення дряпають скляну поверхню, крім того, така раковина дуже крихка.

Керамічний умивальник

Кераміка теж досить тендітна, згодом на ній виявляються тріщини. Це тяжкий матеріал. Порцеляна – дуже дорогий і важкий. Натуральний камінь при падінні може розбитися, не піддається реставрації, від рідин, що фарбують (кава, червоне вино, і так далі) на ньому з’являються плями. І він ще дорожчий за порцеляну.

Як вибрати умивальник зі штучного каменю

Штучний камінь при падінні розпадеться на великі уламки, він дорожчий за метал, з часом на поверхні з’являються забруднення. Раковини з металу дуже галасливі, вода в них гримить, а на поверхні можуть з’явитися подряпини. Існують і дерев’яні раковини, але дерево в будь-якому разі почне розкисати через те, що згодом зітреться захисний шар, а ексклюзивність дорого коштує!

Вище було перераховано мінуси матеріалів умивальників, які варто враховувати під час виборів.

Форми умивальників (раковини)

Форма раковини відіграє велику роль, адже вона повинна поєднувати в собі і зручність і естетичність. Варто згадати, що ванні кімнати бувають невеликими і великими. Як правило, у тісних приміщеннях не вистачає місця для пральної машини, саме для такої ситуації і створили раковину-латаття.

Це конструкція у вигляді досить плоскої раковини з горизонтальним зливом, під нею залишається порожній простір, де, якщо дозволяє місце, можна поставити пральну машину, або в крайньому випадку скласти інструменти та засоби для прання та збирання.

До того ж, це буде оригінальним, мінімалістичним рішенням, чим можна здивувати гостей. У такому положенні можна прикріпити і підвісну раковину, єдине, вона не така велика в розмірах як латаття, і може не перекрити всю площину пральної машини.

Якщо дозволяє місце, то зручніше буде вбудована раковина. Вона дуже функціональна і приваблива, в комплектацію входить власне раковина та шафка, в якій вона знаходиться. У нього можна прибрати різне побутове начиння і додати лад у ванну кімнату.

Якщо в плани входить встановлювати стіл, то, звичайно, найкраще підійде накладна раковина. Вона буквально ставиться на стільницю, і через те, що вона не має жодних стиків, вода не витікає за її межі.

Саме сама раковина може бути овальної, прямокутної, квадратної, кутовий, але особливих відмінностей у різних видів немає.

Схожі повідомлення

Як розпізнати “Shehed 137” та як діяти при виявленні дрона-камікадзе

admin3

Львівські поліцейські затримали чоловіка за вбивство мера селищної ради АР Крим у 2013 році

admin3

На хабарі у 20 тисяч грн затримано керівника філії “Львівський автодор”

admin3

Через пошкодження залізничної інфраструктури затримуються потяги: орієнтовний графік

admin3

Метод просування сайтом платним способом – контекстною рекламою

admin

Буквально перед пологами вагітну жінку, яка потребувала термінової спецмеддопомоги, поліцейський гелікоптер доставив із Золочева до Львова.

admin3

Залишити коментар