16.5 C
Lviv
03.08.2026
«Вісник Розділля»
Україна

“ЄС” – ОП: “Корені повномасштабного вторгнення рашистів слід шукати не у “2015-16″, а у 2019-2022, коли західні партнери били в набат”

2 червня 2022 року.

У “Європейській Солідарності” радять “глашатаям розколу” чесно досліджувати причинно-наслідкові зв’язки російського вторгнення і не порушувати принцип єдності.

Як пише у Facebook народний депутат Ростислав Павленко, корені повномасштабного вторгнення рашистів слід шукати не у “2015-16”, коли якраз вторгнення вдалося купірувати і звільнити дві третини раніше окупованих територій Донбасу, а у 2019-2022 роках, передає Цензор.НЕТ : https://censor.net/ua/n3345385з посиланням на пресслужбу “ЄС”.

“І особливо з листопада 2021, коли західні партнери били в набат щодо рашистського вторгнення, а горе-радники наввипередки генерували меседжі про “нагнітання паніки” та “інформаційні операції” на шкоду “великому будівництву”, – зауважує Павленко.

“Ми в “Європейській Солідарності” як не велися, так і не збираємось вестися на примітивні провокації і розпочинати внутрішньо українське з’ясування стосунків – до дня Української Перемоги”, – також зазначає народний депутат.

“Сподіваємось, що серія неспровокованих і підлих атак владних речників у наш бік – це перевищення повноважень з боку бажаючих вислужитись некорисних прислужників, а не височайше погоджена політика нападок на опозицію, в порушення єдності і всупереч тому, що для всіх українців зараз ворог має бути один: путінська росія”, – наголошує Павленко.

Нагадаємо, радник голови ОП Михайло Подоляк заявив, що нібито рішення Порошенка стали однією з причин повномасштабної війни

Схожі повідомлення

Київський аферист намагався вбити на Львівщині осіб, які йому дали 50 тис. дол. США на придбання автівок

admin3

У Турці 27-річний бориславець викрав з помешкання речей та грошей на 100 тисяч гривень

admin3

За 9 листопада на дорогах Львівщини сталось 13 ДТП, двоє людей загинули

admin3

Дякую

admin3

Протягом минулої доби львівські вогнеборці ліквідували 6 пожеж у житловому секторі

admin3

9 червня рецидивіст зі Стрия викрав у сусідньому селі автомобіль «Нісан Кашкай». Невдовзі цього ж дня і був затриманий поліцейськими

admin3