16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Новий Розділ – День міста

“Так, День міста традиційно ми не святкуємо і урочистих офіційних  заходів робити не будемо, бо війна, – прокоментувала міський голова Ярина Яценко. – Але…

Нещодавно ми розпочали  своєрідний марафон «Борцям за волю» – з  благодійного концерту 20 травня, на якому зібрали понад 108 тисяч гривень  на авто для 103-ї окремої бригади тероборони. Далі – рибальський турнір,    міське  пошанування біля пам’ятника «Борцям за волю України» на День героїв і товариський футбольний матч у неділю, 22 травня, де продовжили збір коштів. На автомобіль нам, в принципі, вже  коштів достатньо, але ж  авто слід завантажити необхідною допомогою. Новий Розділ, взагалі, неймовірний, що зумів так швидко зібрати так суму.

Цієї  неділі,  29 травня, будемо продовжувати добру справу – на стадіоні відбудеться свого роду спортивне свято, яке проведуть усі спортивні організації міста, представлятимуть різні види спорту у показових виступах, також 5 команд змагатимуться в естафетах.  Адже є потреба проведення таких заходів саме для молоді і дітей, які обмежені у спілкуванні через он-лайн навчання і які потребують руху, співпраці та активної дії. Опісля, о 17 год. – черговий футбольний товариський матч.

  Ще через тиждень, попередньо 5 червня, до дня захисту дітей заплановано захід  біля «Сільпо», з конкурсами, іграми та активностями для дітей міста.

Підтвердженням правильно обраного напряму є  ініціатива  ДМЗ «Карпати», які запропонували провести (орієнтовно в суботу, 4 червня)  спортивний футбольний турнір для підлітків”. 

Схожі повідомлення

“Нафтогаз Тепло” про роботу електриків у Новому Роздолі

admin2

У Новому Роздолі згорів квадроцикл, який був припаркований у дворі власника

admin3

ФК “Новий Розділ”: знайомство з професійним футболом на базі ФК “Рух”

admin3

Колектив ТзОВ “Енергія – Новий Розділ” глибоко сумує з приводу смерті колишнього працівника

admin3

Рятувальники Стрийщини планово відвідали Новороздільську територіальну громаду

admin2

Нову сучасну зупинку у центрі міста буде встановлено через місяць – другий, а «стару» змонтують у районі «бамівського» житлового масиву

admin3