16.5 C
Lviv
18.04.2024
Без категорії Новороздільська ОТГ

Риболовний турнір – у неділю

Запрошуємо жителів та гостей Новороздільської громади на РИБОЛОВНИЙ ТУРНІР ДО ДНЯ ГЕРОЇВ для підтримки ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Турнір відбудеться на міському озері “Набережна”, м. Новий Розділ 22 травня 2022 р. (неділя).

Початок о 9.00 год

Реєстрація учасників проводиться у кафе “Оболонь” або за тел. 097-86-89-423

Реєстраційний внесок: 100 грн.

Переможці турніру отримають призи та грамоти.

УМОВИ проведення риболовного турніру до Дня Героїв:

1. ОРГАНІЗАЦІЙНІ ПИТАННЯ: Риболовний турнір до Дня Героїв (далі Турнір) організовує ГО «Центр «Тавор» за участю УТМР м. Новий Розділ. Безпосередню організацію та керівництво турніром здійснюють оргкомітет та суддівська колегія, призначені організаторами. Змагання зі спортивної ловлі риби з берега на одну поплавкову вудку з одним гачком. Турнір несе благодійний характер. Залучені кошти будуть передані на підтримку ЗСУ.

2. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ І ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ: 2.1 До участі в Турнірі допускаються учасники, які пройшли попередню реєстрацію та оплатили реєстраційний внесок в розмірі 100 грн до 9 год 00 хв 22.05.2022 року. 2.2 Попередня реєстрація учасників проводитиметься в кафе «Оболонь». 2.3 Оргкомітет залишає за собою можливість скасувати турнір у зв’язку з форс-мажорними ситуаціями (різка зміна кліматичних умов, повітряна тривога, відсутність учасників) 2.4 Неповнолітні особи можуть взяти участь за умови супроводу повнолітньою уповноваженою особою або наявністю дозволу від батьків. 2.5 Учасники зобов’язані знати і дотримуватися правил безпеки знаходження біля водойми. Усі ризики пов’язані з участю в змаганнях беруть на себе учасники змагань. 2.6 Під час Турніру учасникам заборонено вживати алкоголь і порушувати правила поведінки в громадських місцях .

3.ВИМОГИ ДО СНАСТІ ТА ПРИМАНКИ 3.1 Учасник несе відповідальність за відповідність снастей і приманок. 3.2 Ловля риби проводиться поплавковою вудкою з одним гачком.

За додатковою інформацією звертатись за тел.: (097) 86-89-423 – Ігор.

Схожі повідомлення

Дрібничка, але крок до цивілізації…

admin2

Знаки спортивної долі, або Як одне рішення  юної роздолянки Марічки Гошилик посприяло її успішному поступу у великий волейбол

admin3

Макс -віртуальний помічник Новороздільського професійного ліцею

admin2

Аналіз шкільної мережі Новороздільської громади

admin2

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 по Україні на 5 листопада

admin

Новий “Школярик” – для Нового Роздолу

admin2

Залишити коментар