16.5 C
Lviv
20.04.2024
Україна

Політики, армія та відчуття безвідповідальності

9 травня 2022 року. Про заяву радника офісу президента як недооечну спробу політичних діячів ОП втрутитися у рішення військового керівництва Держави критично висловився у блозі головний редактор інтернет – видання “Цензор. НЕТ” Юрій БУТУСОВ.

Заява радника офісу президента щодо того, що “мене це все дістало” та “будемо розбиратись” щодо проблем оборони та організаці ведення бойових дій, не є спробою сприяти вдосконаленню нашоі армії та не підсилює наш спротив. Навпаки.

Це спроба втрутитись у рішення військового керівництва, щоб перекласти відповідальність за деякі трагічні політичні рішення політичного керівництва на військових.

Думаю, всім очевидно, що тільки залізна витримка та внутрішній стрижень нашоі армії забезпечили у вкрай несприятливих умовах, створених політиками, втримання російського удара, ціною великих втрат та великих жертв.

І думаю, якщо політичні діячі з офісу продовжать практику публічно втручатись у справи армії, замість сприяння та системної роботи, і змусять військових говорити, наслідки будуть для деяких політиків нищівними.

Коли свідки розкажуть чому не були підірвані мости, затримане розгортання, накази “не провокувати”, чому спрямували частину військ в оточення, чому були інші рішення з трагічними наслідками, то політикам доведеться дуже багато говорити про себе, а не про військових. У тих хто сидить далеко від війни у кабінеті, виникає хибне відчуття безвідповідальності та здатності знов вести свої піар ігри та знов перекладати відповідальність з себе на когось іншого.

Припиняйте ці ігри. Влада має працювати для оборони в інтересах армії, без піару, без публічних окликів. Не забувайте що ви робили та що казали 24-26 лютого, і хто тоді діяв, а хто згадував про всеосяжне перемир’я.

Армія зараз – найавторитетніший інститут у суспільстві, і влада має говорити з армією по-державному, говорити мовою законів, бюджетів, указів та рішень, а не мовою піару.

Схожі повідомлення

Як грати у Плінко – Цікава гра для вечірок

admin

Пріоритетами обласного бюджету 2022 року стане підтримка медицини та стимулювання розвитку громад області

admin3

Вирізали серце і тягали за машиною

admin3

Як отримати безкоштовну юридичну консультацію онлайн в Україні?

admin

Національний мультипредметний тест (НМТ). На що варто звернути увагу майбутнім студентам

admin3

Екснардеп ОПЗЖ Кива запропонував ударити ядерною ракетою по Львову: “Там сконцентроване все зло!”. ВIДЕО

admin3

Залишити коментар