16.5 C
Lviv
15.12.2025
«Вісник Розділля»
Україна

Залучені до ліквідації наслідків ДТП рятувальники деблоквували травмованого водія

Сьогодні вранці у Львівському районі рятувальники деблокували травмованого водія.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби ДСНС України у Львівській області.

2 травня о 06:08 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про те, що поблизу с. Ходорківці Львівського району водій автомобіля «BMW-X3» не впорався з керуванням та заїхав у відбійник.

На місце події були направлені рятувальники м. Бібрка та м. Львова.Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди травмувався водій,1960 року народження. Рятувальники деблокували постраждалого з автомобіля та передали медикам.

Чоловіка з травмами середнього ступеня важкості госпіталізовано у 8-му міську клінічну лікарню м. Львова.До ліквідації наслідків ДТП було залучено 8 чоловік особового складу та 2 одиниці спецтехніки.

Причини та обставини події встановлюють правоохоронці.

Схожі повідомлення

Маємо бути готові, що Росія знову обере використання збройної сили замість співпраці, – Столтенберг

admin3

На зламі 2013-2014 років українці зробили цивілізаційний вибір, – Залужний про Героїв Небесної Сотні

admin3

Нарешті ми вбиваємо в собі малороса

admin3

14 липня. Вінниця. Черговий теракт русні

admin2

П’яний син до смерті забив свою 71-річну матір і … пішов спати

admin3

8 дієвих порад як вибрати шафу купе

admin