16.5 C
Lviv
23.02.2024
Україна

Історія онлайн банкінгу у світі

Микита Ізмайлов володар sportbank, і регулярно його рекламує. Чи реально це такий чудовий сервіс? Останні кілька років в Україні швидко розвивається спорт банк, який підтримує Никита Измайлов фонд N1 . Чому інтернет-банкінг користується такою популярністю? Яка його історія? Дізнайтесь у цій статті.

Важко уявити, що колись усі банківські операції проводились у реальних фінансових установах. Раніше навіть просте завдання перевірки балансу рахунку вимагало походу до банку. Сьогодні ви можете перевірити баланс свого рахунку, відправити гроші, зняти готівку, переказати кошти та багато іншого – прямо зі свого смартфона, комп’ютера або планшета.

Незважаючи на те, що багато людей користуються перевагами інструментів цифрового банкінгу, які пропонуються сьогодні в Інтернеті, більшість людей не знають всієї історії онлайн-банкінгу. Дізнайтеся, як ця інноваційна форма банківського обслуговування розвивалася та завоювала широку популярність, а також дізнайтеся, як можна заощадити гроші за допомогою онлайн-банку.

Історія банківської справи через Інтернет

Банківська справа пройшла довгий шлях із часів регулярних відвідувань касирів. Тепер клієнт може сфотографувати чек своїм телефоном, покласти його на ощадний або розрахунковий рахунок та отримувати банківські SMS-повідомлення у вигляді текстів. Еволюція онлайн-банкінгу розпочалася у 1980-х роках, коли визначення та практика інтернет-банкінгу сильно відрізнялися від того, що існує сьогодні.

Що таке онлайн банкінг?

Визначення онлайн-банкінгу або визначення мережевого банкінгу включає будь-яку систему електронних платежів, яка дозволяє клієнтам фінансової установи проводити фінансові операції через веб-сайт або програму фінансової установи, підключену до Інтернету. Ось де все почалося.

  • 1981: Банки Нью-Йорка тестують банківське обслуговування вдома
    Рання версія того, що вважалося онлайн-банкінгом, з’явилася 1981 року.
  • 1983: Банк Шотландії створює перші у Великій Британії послуги інтернет-банкінгу.
  • 1994: Стенфордська федеральна кредитна спілка пропонує інтернет-банкінг у США.
  • Еволюція інтернет-банкінгу продовжилася з одним із перших справді успішних інтернет-банків, NetBank, який був заснований у 1996 році та закритий у 2007 році.
  • У 2010 році компанія Fiserv, що займається технологіями в галузі фінансових послуг, провела дослідження споживчих тенденцій у галузі виставлення рахунків та платежів та виявила, що онлайн-банкінг та мобільний банкінг розвиваються швидше, ніж Інтернет. Онлайн-банкінг продовжує розвиватися, пропонуючи більше інновацій та зручностей.

Сьогодні онлайн-банкінг став настільки поширеним, що клієнти очікують, що рахунки включатимуть безкоштовний онлайн-банкінг, а багато банків працюють тільки в Інтернеті, що ефективно знижує накладні витрати, пропонуючи більш конкурентоспроможні ставки за ощадними рахунками та отримуючи більш високий прибуток.

Безпека онлайн-банкінгу: як захистити облікові записи

На сьогоднішній день онлайн-банкінг є одним із найпопулярніших способів управління своїми грошима. Банки забезпечують безпеку інтернет-банкінгу для клієнтів, використовуючи технології шифрування, такі як рівень захищених сокетів, перевіряючи активність облікового запису інтернет-банкінгу, включаючи функції безпеки облікового запису та постійно попереджаючи споживачів про засоби уникнути таких загроз, як крадіжка особистих даних.

Схожі повідомлення

Знай наших: Тетяна Гарбарчук — чемпіонка України з класичних шахів, а Анастасія Гнатишин — віцечемпіонка!

admin3

Затримано коректувальника вогню, який навів удар російського “Калібру” на Івано-Франківський аеродром: йому загрожує 15 років ув’язнення

admin3

“Українство – фейк. Його не було і немає. Змінити свідомість – найважливіша мета”, – Медведєв

admin3

Львівська ОВА отримала комплекти засобів першої необхідності, призначенні для тривалого перебування в укритті

admin3

Як тобі спиться, що тобі сниться, «птахоподібна людино» Киво…

admin3

ЯК ВИБРАТИ ФІЛЬТР ДЛЯ ВОДИ?

admin

Залишити коментар