16.5 C
Lviv
28.02.2024
Україна

В Іспанії заарештовано яхту російського мільярдера, який народився на Львівщині

Яхту Віктора Вексельберга вилучили в Іспанії після того, як влада США отримала важливу інформацію від менеджера компанії, яка допомогла російському мільярдеру та його дружині спроектувати та придбати 78-метровий Tango.

Про це інформує  сайт Bloomberg.


Міністерство юстиції США, яке націлено на активи осіб, які потрапили під санкції, отримало дозвіл суду на заволодіння Tango після того, як представило докази того, що воно належало Вексельбергу.
Департамент отримав певну допомогу від співробітника “W-1”.

Офіційні особи США повідомили суду, що компанія “надала послуги Tango на етапі проектування та будівництва”, а судно “було спроектовано та побудовано для Вексельберга”, згідно з документацією.

Джерелом уряду був менеджер, ідентифікований лише як “W-1” , який також повідомив, що Tango проводився на ім’я підвісної корпорації під назвою Arinter.

“W-1″ заявив, що співробітники компанії зустрічалися з Вексельбергом та його персоналом на різних етапах процесу проектування/будівництва/доставки яхти”, – повідомили в США.

Вексельберг є головою Renova Management AG, має 16,9 мільярдів доларів.
На нього накладено санкції Управління контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США.
Він є близьким союзником президента росії Володимира Путіна.


Віктор Феліксович Вексельберг народився в 1957 році в місті Дрогобич (сучасна Львівська область, Україна).  Він – російський підприємець українсько-єврейського походження, мільярдер. Голова Ради директорів Об’єднаної компанії “Російський алюміній”. Голова Ради директорів російсько-американського СП “Ренова”. Колишній голова ради директорів “СУАЛа”, колишній голова правління ВАТ “Тюменська Нафтова Компанія”, колишній генеральний директор ВАТ “СУАЛ-холдинг”, колишній генеральний директор ВАТ “Сибірсько-Уральська Алюмінієва Компанія”. Член правління Російського союзу промисловців і підприємців.

Схожі повідомлення

Різдво на Дорошенка у Львові…

admin3

На Львівщині поліцейські затримали зловмисника, який до смерті побив односельчанина

admin3

Загроза ракетного удару та ліквідація пожеж сухостою: як минула доба на Львівщині

admin3

Львів’янка – новий міністр соцполітики

admin2

Зґвалтування – зброя росіян, – посол Британії Сіммонс

admin3

18-річна студентка ІІ курсу Львівського університету внутрішніх справ разом з 21-річним братом Павлом пройшли відбір до лав «Гвардії наступу»

admin3

Залишити коментар