16.5 C
Lviv
28.11.2022
Україна

Мігрувати до інших країн готові 40% українців

Мігрувати до інших країн готові 40% українців – найбільше налаштовані на виїзд громадяни до 40 років. Про це повідомляється на сайті дослідницької компанії Research & Branding Group з посиланням на липневі заміри.

Міграційні настрої сягнули піку з 2015 року

«Нині за наявності такої можливості переїхали б до іншої країни на постійне місце проживання 40% українців, тоді як 54% ­– не готові до такого кроку, а ще 6% – не визначилися… У 2021 році відзначається найвищий з 2015 року рівень готовності українців до еміграції з Батьківщини, тоді як у 2019 році він був найнижчим», – зазначається у повідомленні.

Головними причинами імовірної еміграції українців є пропозиція цікавої та прибуткової роботи (28%), збройний конфлікт/війна (27%), економічні проблеми в країні (22%) та сімейні обставини (21%). Дещо менше на міграційні настрої впливають відсутність умов для самореалізації (14%) та політична нестабільність в Україні (12%).

Як повідомлялося, Світовий банк прогнозує масову міграцію через зміни клімату

Схожі повідомлення

На Вінничині хлопчина невдало “виміряв” глибину … собачої нори

admin2

Порушено кримінальну справу за знищення ДБР кримінальних проваджень щодо Майдану та Харківських угод

admin3

Поліцейські затримали зловмисника, який надав неправдиве повідомлення про замінування будинку у Львові

admin3

Те, що ми протрималися 3 дні – був шок для партнерів. Нам говорили, що через 48 годин усе буде скінчено і настане нова реальність, – Кулеба

admin3

БУЧА…. жахливі фотосвідчення і враження очевидців

admin2

Закон про націоналізацію майна росіян в Україні – в дії

admin2

Залишити коментар