16.5 C
Lviv
29.09.2023
Україна

Мігрувати до інших країн готові 40% українців

Мігрувати до інших країн готові 40% українців – найбільше налаштовані на виїзд громадяни до 40 років. Про це повідомляється на сайті дослідницької компанії Research & Branding Group з посиланням на липневі заміри.

Міграційні настрої сягнули піку з 2015 року

«Нині за наявності такої можливості переїхали б до іншої країни на постійне місце проживання 40% українців, тоді як 54% ­– не готові до такого кроку, а ще 6% – не визначилися… У 2021 році відзначається найвищий з 2015 року рівень готовності українців до еміграції з Батьківщини, тоді як у 2019 році він був найнижчим», – зазначається у повідомленні.

Головними причинами імовірної еміграції українців є пропозиція цікавої та прибуткової роботи (28%), збройний конфлікт/війна (27%), економічні проблеми в країні (22%) та сімейні обставини (21%). Дещо менше на міграційні настрої впливають відсутність умов для самореалізації (14%) та політична нестабільність в Україні (12%).

Як повідомлялося, Світовий банк прогнозує масову міграцію через зміни клімату

Схожі повідомлення

“Відрядження» до Таїланду Миколи Тищенка ми «обсмоктали» з усіх боків. А тепер пропоную обговорити роботу самого посольства

admin3

Троє мешканців Закарпаття жорстоко побили у тамбурі електропоїзда 38-річного пасажира із Золочівщини. Бандитів затримано, санкція статті – від 7 до 10 років позбавлення волі

admin3

Як вивезти будівельне сміття

admin

“Цензор.НЕТ” потребує вашої підтримки

admin3

Надувні човни: особливості вибору

admin

Можна накладати штрафи за порушення мовного законодавства

admin2

Залишити коментар