16.5 C
Lviv
19.06.2024
Україна

Переваги виробництва упаковки за індивідуальним дизайном

Паперові пакети в даний час стали символом сучасного суспільства. З точки зору маркетингу, упаковка товарів в стильні паперові пакети, які мають незвичайний зовнішній вигляд, є ефективною стратегією.

Для споживача стильна, функціональна паперова упаковка має вирішальне значення, оскільки вони віддають перевагу зручним, практичним сумкам для перенесення своїх покупок. Використання паперових пакетів для продуктів харчування і предметів домашнього ужитку дозволить підвищити впізнаваність бренду.

Асортимент пакувальних пакетів фабрики упаковки «fpack»
Компанія виробляє різні види пакувальних пакетів стандартного розміру і за індивідуальними замовленнями. Продукція має високу якість, надійність, відповідає світовим стандартам, проводиться за європейськими технологіями.

В асортименті інтернет-магазину фабрики упаковки «fpack» представлені такі види продукції:

Пакети з zip-застібкою. Дозволяють багаторазово відкривати і закривати упаковку. Часто використовуються для розфасовки сухих харчових продуктів, що реалізуються на вагу.

Дой-пак. Мають зручну конструкцію, завдяки чому їх можна розміщувати на стійці або полиці як у горизонтальному, так і у вертикальному положенні.

Пакети з центральним швом. Під вагою вмісту приймають прямокутну форму, забезпечуючи зручність транспортування і зберігання.

Крафтового пакети з ручками і без. Використовуються для упаковки різного виду товарів.

Паперова упаковка з клапаном, що забезпечує зручність використання після відкривання пакета.

Упаковка за індивідуальним дизайном: в чому особливість?
Створення оригінального дизайну паперового пакувальної продукції з використанням різних тем, принтів, малюнків привертає увагу і дітей, і дорослих. Різнокольорові паперові пакети створюють більш позитивний настрій і немов закликають насолодитися їх вмістом. Висока якість, естетична привабливість упаковки справляє позитивне враження на покупців.

Перевагами роботи з фабрикою производства упаковки є швидке виконання замовлень будь-яких обсягів і складності, доставка по Україні, доступні ціни. За бажанням замовника на упаковку може бути нанесена будь-яка інформація, логотип, картинка, малюнок. Компанія «fpack» займається виробництвом стандартних видів упаковки, а також оригінальною, що має особливий дизайн, форму, габарити.

Схожі повідомлення

Якісна ДНК діагностика у провідній сучасній лабораторії ІГР ЛАБ у Києві

admin

Марія Берлінська: “Поразка починається з моменту, коли ми підсідаємо на приємну голку власної пропаганди”, -https://hromadske.ua/

admin3

Чи буде корисним електронний навчальний посібник з математики в 5 класі?

admin

Київський аферист намагався вбити на Львівщині осіб, які йому дали 50 тис. дол. США на придбання автівок

admin3

“За тиждень поліцейські відкрили 118 кримінальних проваджень за виготовлення та використання підроблених ковід-сертифікатів”, – Голова Нацполіції України Ігор Клименко

admin3

Будинок в Маріуполі пережив дві світових війни та одну громадянську. Але не “русский мир”. ФОТО

admin3

Залишити коментар