16.5 C
Lviv
07.12.2023
Новороздільська ОТГ

Толока у Новому Роздолі триває…

Місто, як і Новороздільська громада, готується до весни, до Великодніх свят…

Новороздільська громада, зважаючи на сприятливу погоду, займається толокою. Місто має бути доглянутим, чистим, облагородженим. Тож Ярина Яценко наголосила, щоб підприємства і організації почистили закріплені за кожним ділянки, навели лад.
Зокрема, представники міської ради разом з місцевими активістами, працівниками комунальних підприємств та тимчасово переселеними особами наводять порядок в громаді. Розчистили непрохідні хащі та прибрали навпроти Новороздільської ЗШ №3 ім. Андрія Гергерта, на території міської лікарні, де свого часу планували звести пологовий будинок, побіля Новороздільської дитячої школи мистецтв ім. О.Рудницького і навпроти православної церкви святителя Миколая.

Сьогодні, 5 квітня, найактивніших застали на прибиранні території від православної церкви в напрямку до міського ринку – люди з числа внутрішньо переміщених, котрі мешкають і на базі відпочинку адвентистів сьомого дня на Барвінку , і в гуртожитках міських ліцеїв, долучилися хлопці з Горішнього разом зі старостою Миколою Моцяком, місцеві добровольці і неодмінно – представник Новороздільської міської ради, який керує процесом, Тарас Шаран.

КП “Розділжитлосервіс” допомагає з вивезенням зібраного сміття та заготовлених дров.

Дровима забезпечують блокпости, частково пожежну частину і переселенців, котрі використовують їх для обігріву помешкань, якраз на базі на Барвінку і в селах громади у хатах, де не підведено газ.

Попри все у місті має бути чисто, прибрано, як і належиться галицьким газдам.

Схожі повідомлення

УМХ запрошує в клуб настільних ігор

admin2

Про закінчення навчання у школах Новороздільської громади

admin2

Новороздільська громада – що зроблено

admin2

“Вертепний” дебют маленьких “УМХівчиків”

admin2

Про старі – нові обов”язки

admin3

Новий Розділ: графік вимкнення електроенергії на 23 грудня

admin2

Залишити коментар