16.5 C
Lviv
29.05.2023
Україна

Концерн РРТ відключив мовлення “Прямого” та “5 каналу”

4 квітня 2022 року.

прямий

Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення відключив мовлення телеканалів “П’ятий” і “Прямий”.

Про це йдеться в заяві телеканалу “Прямий”, інформує Цензор.НЕТ.: https://censor.net/ua/n3331334

“Рішення про відключення є цілковито і однозначно незаконним, оскільки не існує жодного документа, який би давав підстави концерну РРТ вночі відключати телеканали від мовлення. Немає жодного рішення Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, – єдиного органу, який має право ухвалювати рішення щодо ефіру телеканалів. РНБОУ раніше, до речі, заявляла, що не має повноважень закривати канали”, – йдеться в повідомленні.

Журналісти зазначають, що з першого дня повномасштабного російського вторгнення включилися в інформаційний захист України.

“У нас є всі підстави вважати, що мала місце незаконна нічна диверсія з відключення мовлення, відповідальність щодо якої несе директор концерну РРТ Кирило Данілов”, – додали вони.

“Прикметно, що раніше Кирило Данілов керував телекомпанією “Приват ТВ Дніпро” (“9 канал”), яка входить до медіа імперії олігарха Ігоря Коломойського. Все вказує на те, що в умовах війни Коломойський замість захисту країни займається вирішенням своїх бізнесових питань із зачистки інформаційного простору”, – наголосили журналісти.

Колектив телеканалів звернувся до президента Володимира Зеленського.

“Розраховуємо, що глава держави дасть належну оцінку діям концерну і захистить право журналістів, які професійно воюють на інформаційному фронті, на професію і свободу слова. Вимагаємо від Концерну РРТ припинити порушення закону і негайно відновити мовлення телеканалів П’ятого та Прямого. Керівника Концерну Уряд повинен негайно відсторонити від посади”, – підсумували журналісти. 

Схожі повідомлення

«1 вересня школярі Львівщини повинні повернутися за парти і здобувати освіту»,–Олег Паска

admin3

Танцівники зі Стрия підкорили найпрестижніший фестиваль з бальних танців Британії Blackpool

admin3

У с. Тершів на Самбірщині пожежа знищила житловий будинок і дві автівки – «Nissan Urvan» та «Isuzu Trooper”

admin3

Судова мафія проштовхує через Верховну Раду низку неконституційних рішень з відновлення ВРП, – Жернаков

admin3

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №123/2022

admin3

Конкретне рішення розширеної наради у Львівській ОДА: на позачерговій сесії облради розглянути питання фінансування тероборони Львівщини

admin3

Залишити коментар