16.5 C
Lviv
23.01.2022
Україна

SoftServe збудує сучасний кампус на місці виправної колонії на Хуторівці

Вже скоро на території колишньої Львівської виправної колонії, що на вулиці Хуторівка, постане сучасний кампус компанії SoftServe.

У червні ТзОВ «Девелопмент інжиніринг сервіс» стало переможцем відкритого аукціону Міністерства юстиції з продажу майна колишньої виправної колонії, яке розташоване на ділянці розміром 10 га. Підприємство впродовж багатьох років займається проєктуванням і будівництвом та входить в групу компаній SoftServe. Майно придбали за 377,5 мільйонів гривень. Продаж колишньої львівської колонії №48 став першим продажем в межах «Великий розпродаж в’язниць» – спільного проєкту Мін‘юсту та Фонду держмайна.

Сьогодні право власності на територію офіційно передали ТзОВ «Девелопмент інжиніринг сервіс».

Привітав присутніх голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«Львівська ВК №48 стала першою в’язницею, яку продали на аукціоні втричі вище за стартову ціну. Можна сказати, що Львівщина дала початок справді ВЕЛИКІЙ приватизації в’язниць, які роками баластом лежать на утриманні держави. Важливо, що частина коштів виручених від продажу підуть на розвиток сучасної пенітенціарної системи, частина у держбюджет. Дякую компанії SoftServe, яка стала власником даного об’єкту та землі. Дякую за те, що інвестуєте у свою країну та область. Приємно, що на Львівщині на аукціонах перемагають не лише типові забудовники, а соціально-відповідальні компанії. Я вірю, що майбутній простір стане окрасою Львова та Львівщини»,- зазначив очільник області.

Компанія SoftServe ще раніше розпочала роботу над ідеєю створення офісного кампуса спільно з провідним європейським архітектурним бюро. У кампусі мають намір об’єднати частину львівських офісів, а також розташують об’єкти, необхідні для роботи, відпочинку, розвитку талантів та проведення різноманітних заходів. За словами ініціаторів проєкту, окрім місця концентрації технологічних талантів та креативного простору для роботи, кампус SoftServe також стане знаковим футуристичним об’єктом Львова. 

«Ми хочемо створити середовище, де молоді талановиті люди не лише захочуть працювати, але й жити, створювати щось нове та креативне. Це не буде закрита територія, це буде простір для всіх мешканців. Ми хочемо створити щось футуристичне, що приваблюватиме не лише мешканців міста та області, але й туристів з цілого світу»,-  зазначив співзасновник та член Ради директорів SoftServe Олег Денис.  

Відтак, найближчим часом планують голосити спільний міжнародний конкурс на концепцію, візуалізацію простору, потім архітектурний конкурс.  За попередніми оцінками, його реалізація триватиме 5-6 років.

Схожі повідомлення

ФСБ РФ заявляє про затримання консула України в Петербурзі

admin3

Заблукав на Говерлі…

admin2

У Львові поліцейські врятували життя 70-річній жінці, яку погрожував вбити 40-річний син

admin3

Першого українського пірата затримано у Миколаєві

admin2

З 16-го серпня в Україну почне заходити спека африканського походження. Прийдуть +30+35 градусів

admin3

Оригінал Конституції Пилипа Орлика привезли зі Швеції вперше за 311 років

admin2

Залишити коментар