16.5 C
Lviv
07.12.2023
Україна

”Ще одна релігійна громада Львівщини перейшла під юрисдикцію ПЦУ”, – Максим Козицький

Релігійна громада УПЦ московського патріархату села Баня Лисовицька перейшла під юрисдикцію Дрогобицько-Самбірської єпархії ПЦУ.

Як повідомляє прес – служба Львівської ОДА, про це сьогодні, 3 квітня, начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький написав у Facebook.

”У цей світлий недільний день маємо важливу звістку зі Стрийщини – ще одна релігійна громада перейшла під юрисдикцію ПЦУ. Оскільки храм був опечатаний, люди запросили трьох отців і організували неподалік нього молебень за Мир в Україні. Після цього провели загальні збори, на яких і ухвалили рішення приєднатися до Православної церкви України”, – зазначив очільник області.

Максим Козицький додав, що отець В. Путятицький відмовився підтримати релігійну громаду, тому храм відкрили без нього. Священнослужителі ПЦУ уже провели там перше Богослужіння.

Схожі повідомлення

Війна: начмед “Феофан” – непоправна втрата

admin2

Ключове за добу: на Львівщині була загроза ракетного удару

admin3

На колишнього чоловіка оформила кредити і “замовила” його…

admin2

Важливі міркування стосовно домашніх камер відеоспостереження

admin

Яке щастя сказати це на весь світ: здобута історична перемога Збройних сил України над російською армією у битві за Київ

admin3

Депутати обласної ради проаналізували виконання обласних програм та перерозподілили бюджет Львівщини на розвиток медицини, освіти, безпеки та завершення проєктів у галузях культури та соціального захисту

admin3

Залишити коментар