16.5 C
Lviv
26.03.2025
«Вісник Розділля»
Україна

Наливні підлоги

Чому наливні підлоги останнім часом користуються такою популярністю серед майстрів та замовників? Насправді, це матеріал із яким досить легко працювати, а його міцності може позаздрити бетонна стяжка, адже вона може давати тріщини та сколи, а наливні підлога – практично не тріскає та залишається монолітною впродовж багатьох років.

Заливка такої поверхні потребує значно менше часу, ніж аналогічне мінеральне покриття, і уже за добу після укладки по ній можна ходити, а іще за кілька днів – вводити в повну експлуатацію. Із обладнання потрібні інструменти, які є в арсеналі кожного професійного майстра.

Валичезною перевагою застосування наливної підлоги в спеціалізованих приміщеннях є те, що полімерне покриття відводить електростатичний заряд. Саме тому, цей вид поверхні популярний в лабораторіях, електроцехах, приміщеннях, де стоїть високоточне електроустаткування, велика кількість комп’ютерів, аудіо, відео та світлової апаратури.  Річ у тім, що таке обладнання є досить чутливим до елетричного розряду, що скопичується на поверхні – його може спровокувати важка техніка та велика кількість людей. Тому доцільно у закладах спеціального призначення використовувати полімерну підлогу, яка створює антистатичний ефект. Побічним бонусом також є те, що така підлога не затримує на собі пил, і протистоїть попаданню іскор. Тобто, наливна підлога має високі пожежобезпечні показники.

Важливим плюсом поліуретанових та епоксидних підлог є їх виняткова міцність – незалежно чи по поверхні буде кататися велика промислова техніка чи за день буде будуть проходити тисячі пар ніг – наливна підлога однаково є зносостійкою до різних типів навантажень. Поєднання еластичності та міцності – це визначальна ознака завдяки якій наливні покриття такі популярні серед промислового та адміністративного будівництва.

До того ж, ціна наливної підлоги «під ключ» не є вищою за повний цикл укладки мінеральної підлоги разом із декором. Часто саме фінішне покриття може обходитися дорожче самої основи. Поверхня, що базується на поліуретановому чи епоксиднову в’яжучому уже є покриттям 2в1 і становить собою як базу так і декоративний шар. За бажанням йому можна надати будь-якого кольору згідно стандартизованого каталогу, а також урізноманітнити блискітками чи гліттером, можливе також і поєднання різних кольорів та візерунків уже на етапі заливки.

Related posts

Такі потрібні ПЕТ пляшки: все «за» і «проти» використання пластикової тари

admin

Символ фабрики мрій. 5 фактів про надпис «Hollywood»

admin

Переклад документів

admin

Львів”янин збував наркоречовини, не виходячи з квартири. Утім, і таку “точку” реалізації виявили поліцейські

admin3

ПРО ВДЯЧНІСТЬ ТА ЛЮБОВ

admin3

Обов’язки уповноваженого представника виробника медичних виробів в Україні

admin