16.5 C
Lviv
03.08.2021
Україна

Наливні підлоги

Чому наливні підлоги останнім часом користуються такою популярністю серед майстрів та замовників? Насправді, це матеріал із яким досить легко працювати, а його міцності може позаздрити бетонна стяжка, адже вона може давати тріщини та сколи, а наливні підлога – практично не тріскає та залишається монолітною впродовж багатьох років.

Заливка такої поверхні потребує значно менше часу, ніж аналогічне мінеральне покриття, і уже за добу після укладки по ній можна ходити, а іще за кілька днів – вводити в повну експлуатацію. Із обладнання потрібні інструменти, які є в арсеналі кожного професійного майстра.

Валичезною перевагою застосування наливної підлоги в спеціалізованих приміщеннях є те, що полімерне покриття відводить електростатичний заряд. Саме тому, цей вид поверхні популярний в лабораторіях, електроцехах, приміщеннях, де стоїть високоточне електроустаткування, велика кількість комп’ютерів, аудіо, відео та світлової апаратури.  Річ у тім, що таке обладнання є досить чутливим до елетричного розряду, що скопичується на поверхні – його може спровокувати важка техніка та велика кількість людей. Тому доцільно у закладах спеціального призначення використовувати полімерну підлогу, яка створює антистатичний ефект. Побічним бонусом також є те, що така підлога не затримує на собі пил, і протистоїть попаданню іскор. Тобто, наливна підлога має високі пожежобезпечні показники.

Важливим плюсом поліуретанових та епоксидних підлог є їх виняткова міцність – незалежно чи по поверхні буде кататися велика промислова техніка чи за день буде будуть проходити тисячі пар ніг – наливна підлога однаково є зносостійкою до різних типів навантажень. Поєднання еластичності та міцності – це визначальна ознака завдяки якій наливні покриття такі популярні серед промислового та адміністративного будівництва.

До того ж, ціна наливної підлоги «під ключ» не є вищою за повний цикл укладки мінеральної підлоги разом із декором. Часто саме фінішне покриття може обходитися дорожче самої основи. Поверхня, що базується на поліуретановому чи епоксиднову в’яжучому уже є покриттям 2в1 і становить собою як базу так і декоративний шар. За бажанням йому можна надати будь-якого кольору згідно стандартизованого каталогу, а також урізноманітнити блискітками чи гліттером, можливе також і поєднання різних кольорів та візерунків уже на етапі заливки.

Схожі повідомлення

До ювілею легендарного діда Панаса – життєві загадки актора

admin2

У память Андрія ГЕРГЕРТА закладено сквер …. у Хмельницькому

admin2

Чи варто купити фотошпалери в вітальню в 2021 році

admin

«Вора в законі» на прізвисько «Андрій Львівській» затримали в Болгарії за вбивство

admin2

17-річний мешканець Стрийського району загинув під обвалами стіни у Львові

admin2

Львівщина: 6-річний хлопчик залишився без пальців через петарду

admin2

Залишити коментар