16.5 C
Lviv
04.03.2024
Україна

Система автоматичного поливу городу – головні переваги

Щоб отримати добрий урожай, городникам потрібно постійно поливати свої грядки водою, інакше вони можуть залишитись без урожаю.

Навіщо потрібен автополив

Постійний полив це дуже складний і кропіткий процес, який вимагає від людини наявності фізичної сили, а також можливості регулярно виїжджати або бути на дачі.

Крім того, потрібно враховувати підходящий час для поливу – це саме вечір чи ранок. На вулиці тепло і сонячно опівдні та полив рослин небажаний. У цьому випадку вони можуть отримати серйозні опіки, що сповільнить їхнє зростання. Однак при цьому вода в спеку дуже активно випаровується і тому коріння рослин не зволожується.

Для підвищення врожайності, а також спрощення та налагодження процесу зрошення свого городу підійде система автоматичного поливу. Системы полива огорода, які коштують недорого, мають величезну перевагу перед іншими способами поливу.

Переваги автополиву

  • Економія сил та часу. Автополив повністю автономен, Ви можете спокійно не з’являтися на своєму городі, і навіть за Вашої відсутності система сама подбають про необхідне поливання. І навіть тимчасове відключення електрики системі не загрожує.
  • При поливі оптимальна кількість вологи. Нестача вологи призводить до в’яне рослин і неприємного гіркого смаку плодів, а надлишок води призводить до загнивання коренів і кислого смаку овочів. А система автоматичного поливу забезпечує регулярний та якісний полив кожної рослини. На даний момент ризик зараження рослин грибком зведений до мінімуму, оскільки є можливість регулювання ступеня зволоженості ґрунту на будь-якій ділянці.
  • Зручність у використанні системи автоматичного поливу. Завдяки тому, що система автополиву має строгу кількість води, вона значно економічніше витрачає воду, ніж при ручному поливанні за допомогою шланга. Економія зрошувальної води становить близько 50%.
  • Монтаж системи можливий будь-якої пори року, як на початку, так і під час повністю засадженого городу.
  • При необхідності можна перейти на ручне керування поливами. У будь-який момент часу або при зміні посадок можна включити та вимкнути систему вручну, а також перевірити загальну кількість необхідної вологи для рослин.
  • Можна змінювати налаштування системи автополиву в будь-який час, перебуваючи на ділянці, або ж за допомогою мобільного додатка та інтернету.
  • При грамотній установці система автополиву не потребує спеціального технічного догляду.
  • Автополив городів може бути здійснений за допомогою дощувальних та краплинних систем.
  • У результаті, у систем автополиву городу безліч переваг перед будь-яким ручним варіантом поливу.

Схожі повідомлення

Як Google допомагає Україні – нагорода «Відзнака миру»

admin2

Підвищення розміру пенсій у грудні

admin2

Де знаходити свіжі автомобільні новини: путівник для автолюбителів

admin

Вночі у львів’янина вкрали автомобіль «TOYOTA LAND CRUISER 200». Злодій встиг перегнати його у Рівненську область, де і був затриманий поліцейськими

admin3

Банкір зі Львова застосував шахрайську схему і незаконно отримав 100 тис. грн премії. Яку міру застосує суд, дізнаємось згодом

admin3

Сьогодні ми біля нашого Йордану. Нехай Господь дає нам силу йти вперед!

admin3

Залишити коментар