16.5 C
Lviv
25.09.2023
Новороздільська ОТГ

Відійшов у засвіти легенда футболу Нового Роздолу

У 60-х роках минулого століття футбол у Новому Роздолі був на піку своєї слави: футбольна команда “Хімік” славилася не лише на область, а й на Україну.

І в першу чергу завдяки справжнім асам футболу.

Серед них – Богдан Олексійович Стадник, який у віці 81-го року відійшов у засвіти.

… У далекому  1967 році новороздільська команда “Хімік” гриміла на всю область, змітаючи на своєму шляху до турнірних вершин найгрізніших суперників. Слава про завзятих «хіміків», які впевнено перебували серед призерів та переможців обласного Чемпіонату, ширилася краєм, а трибуни не так давно спорудженого нового стадіону постійно були вщерть переповнені ревними вболівальниками, котрі  шалено підтримували своїх кумирів. Кажуть, що у ті славні часи тріумфу новороздільського клубу під час поєдинків навіть найсміливіші птахи, ширяючи попід небесами міста хіміків, обачно оминали периметр міської футбольної арени, аби не бути підкошеними могутнім тисячоголосим гуком місцевих фанатів…

«Хімік», починаючи  із середини 1965-го і захопивши кілька потужних літ наступного десятиліття, – це була команда – локомотив,  команда – ракета, із здібними гравцями, переважно, як тепер кажуть, самородками, які грали на одному подиху, миттєво імпровізували такі комбінації, що просто дух перехоплювало, а суперника така феєрична гра часто просто  деморалізувала.  Михайло Пришляк, з ностальгією згадуючи «Хімік» тих років, впевнено говорив: « Деколи ми грали так, що подолали б і збірну СРСР…»

Першорядні із гравців славетної Новороздільської футбольної команди –  Михайло Пришляк, Євген Куліков, Андрій Мороз, Ярослав Худяк, Богдан Стадник, Богдан Комарницький, Степан Гулій…. Із того легендарного покоління у Новому Роздолі сущих залишилося поміж нас не так вже й багато «зірок» та свідків становлення і здобутків яскравої самобутньої команди. Ось відійшов і Богдан СТАДНИК….

Парастас і похорон відбудуться 22 березня в 11 год по вул. Винниченка, 21

Схожі повідомлення

У Новороздільському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 ім. А. Гергерта відбулася добровільна акція на підтримку ЗСУ “Привіт із дому”

admin3

Укриття. Новороздільська громада

admin2

На роботу запрошують продавців

admin2

Ярина ЯЦЕНКО про прийняті рішення ХХІІ сесії Новороздільської міської ради

admin3

НОВОРОЗДІЛЬСЬКИ ПЛАВЦІ – ЧЕМПІОНИ ТА ПРИЗЕРИ ХХХІІ ОБЛАСНИХ КОМПЛЕКСНИХ ІГОР ЛЬВІВЩИНИ!

admin3

Ярина ЯЦЕНКО: “Вітаю християн Західного обряду із Великоднем, християн Східного обряду – із Вербною неділею!”

admin3

Залишити коментар