16.5 C
Lviv
14.07.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

22-річний миколаївчанин викрав “Мерседес”

За незаконне заволодіння транспортним засобом зловмиснику, 22-річному мешканцю міста Миколаїв Стрийського району, загрожує покарання – до п’яти років позбавлення волі.

13 червня у відділення поліції №2 Стрийського районного управління поліції з заявою про викрадення його автомобіля «Мерседес» звернувся 25-річний мешканець міста Миколаїв. За словами заявника, транспортний засіб він залишив на ніч біля свого будинку.

За фактом слідчі територіального підрозділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. До розкриття злочину були задіяні оперативники кримінальної поліції, екіпажі сектору реагування патрульної поліції та співробітники інших служб відділення поліції №2 Стрийського районного управління поліції. Проведеними заходами правоохоронці встановили, що до вчинення злочину причетний 22-річний житель Миколаєва.Транспортний засіб поліцейські вилучили, досудове розслідування триває.

Схожі повідомлення

На залізничній станції Ходорів виявили тіло чоловіка

admin2

Звільнення за відмову йти в укриття визнали незаконним

admin2

Заповідник «Стільське городище» провів тематичний захід «Стежками Білої Хорватії» для військовослужбовців та родин військових

admin3

Де і коли на Львівщині вакцинують у віддалених населених пунктах

admin2

У Стрию викрили наркозбувача

admin2

ДТП в с. Пчани

admin2