16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Україна

ЗСУ знищили командний пункт росіян під Чорнобилем, командир втік

2 березня 2022 року

ЗСУ знищили командний пункт росіян під Чорнобилем, командир втік

Збройні сили України знищили командний пункт росіян у селі Дитятки під Чорнобилем.

Про це повідомляється в Телеграм-каналі ЗСУ, інформує “Цензор НЕТ”: https://censor.net/ua/n3320771

“ЗСУ знищили командний пункт орків у селі Дитятки під Чорнобилем. Начальник штабу 36 армії Східного військового округу генерал-майор Сергій Нірков втік у Білорусь. А свій особовий склад залишив на знищення нашої армії. От вам і бесстрашный русский генерал. Русские ж своих не бросают, да?”, – сказано в повідомленні.

Як відомо, росіяни захопили контроль над Чорнобильською атомною електростанцією у другий день війни. 

Схожі повідомлення

НАКАЗ ВЕРХОВНОГО

admin3

“Повернути військовим 30 тис. грн!”, – петиція до Президента швидко набрала необхідні 25 тис. голосів

admin3

На Кубку світу з шахів зіграють знамениті стриянки – сестри Музичук

admin2

«Смотрящий» налагодив наркотрафік, утім, поліція перекрила канал постачання наркотиків до Львівського СІЗО

admin3

Місія військового капелана – дбати про дух українського воїна, – о. Ростислав Височан, військовий капелан УГКЦ, випускник УКУ

admin3

Лавров звинуватив Польщу у бажанні захопити Львів та західну Україну

admin2