16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Україна

ЗСУ знищили командний пункт росіян під Чорнобилем, командир втік

2 березня 2022 року

ЗСУ знищили командний пункт росіян під Чорнобилем, командир втік

Збройні сили України знищили командний пункт росіян у селі Дитятки під Чорнобилем.

Про це повідомляється в Телеграм-каналі ЗСУ, інформує “Цензор НЕТ”: https://censor.net/ua/n3320771

“ЗСУ знищили командний пункт орків у селі Дитятки під Чорнобилем. Начальник штабу 36 армії Східного військового округу генерал-майор Сергій Нірков втік у Білорусь. А свій особовий склад залишив на знищення нашої армії. От вам і бесстрашный русский генерал. Русские ж своих не бросают, да?”, – сказано в повідомленні.

Як відомо, росіяни захопили контроль над Чорнобильською атомною електростанцією у другий день війни. 

Схожі повідомлення

Для яких платників єдиного податку є обов’язковим застосування РРО чи ПРРО з 1 січня 2022 року?

admin3

Віктору ЮЩЕНКУ – 71! “На концерті Kozak System на руїнах кремля, Ви будете в першому ряду. Дочекайтесь…”

admin3

Планувальні документи на війну з Україною були затверджені ще 18 січня 2022 року, а сама операція мала пройти за 15 діб, – Генштаб ЗСУ. ДОКУМЕНТИ

admin3

П’яний гужбан під російську попсу в ресторані поблизу Умані напередодні 8 березня

admin3

Як організувати новорічний тімбілдінг в офісі

admin

Порошенко про санкції: РНБО ухвалила антиконституційне, політично мотивоване рішення

admin3