16.5 C
Lviv
28.09.2023
Україна

Матрос Віталій Скакун разом із собою підірвав Генічеський автомобільний міст, аби уповільнити просування ворога, – Міноборони

25 лютого 2022 року

Інженер окремого батальйону матрос Скакун Віталій Володимирович підірвав Генічеський міст та загинув. Але зміг уповільнити просування ворога.Про це повідомляє Цензор.НЕТhttps://censor.net/ua/n3319076 із посиланням на пресслужбу Міноборони.

“У цей важкий день для нашої країни, коли український народ дає відсіч російським окупантам на усіх напрямках, одним із найважчих місць на мапі України став Кримський перешийок, де одним із перших ворога зустрів окремий батальйон морської піхоти.

Щоб зупинити просування танкової колони, було прийнято рішення на підрив Генічеського автомобільного мосту.

Виконати цю задачу визвався інженер окремого батальйону матрос Скакун Віталій Володимирович. Міст було заміновано, але відійти звідти він не встиг. За словами побратимів, Віталій вийшов на зв’язок, та повідомив про те, що підриває міст. Одразу ж пролунав вибух. Наш побратим загинув. Його героїчний вчинок значно уповільнив просування ворога, що дало змогу підрозділу передислокуватись та організувати оборону”, – йдеться в повідомленні.

Командування морської піхоти буде клопотати перед вищим командуванням про присвоєння матросу Скакуну Віталію Володимировичу державної нагороди.

“Російські окупанти, знайте, під вашими ногами горітиме земля! Ми битимемося, поки живемо! І поки живі будемо битися!”, – підсумували в МОУ. 

Схожі повідомлення

Любомир БЕНДАС, військовий ЗСУ: “Дбай про душу, щоб залишитися людиною навіть серед пекла”

admin3

Один з керівників виробничого підрозділу Львівської залізниці вирішив “наварити” 24 тис. грн. Поліція затримала зловмисника під час отримання хабара

admin3

Російські снайпери зґвалтували 4-річну дівчинку та її матір на очах у батька під час окупації Київщини, – Reuters

admin3

Україна на олімпіаді в Токіо: 12 медалей і “золото” нардепа-борця

admin2

5 порад: як зняти квартиру в Тернополі подобово?

admin

Що потрібно для створення сайту?

admin

Залишити коментар