16.5 C
Lviv
29.02.2024
Україна

У Львові 14-річна школярка кинулася під потяг , тому що її наміру лягти у лікарню не підтримав батько (про це вона повідомила у передсмертному відео)

Трагічний випадок, який вражає уяву і викликає неймовірний біль від того, що юнка, на жаль, не змогла вирішити життєвої колізії у інший спосіб, аніж вчинити самогубство (щирі співчуття родині покійної), трапився вчора у Львові ( ЗМІ опублікували передсмертне відео школярки).

Як повідомляє сайт міста Львова ( 032.ua,), 22 лютого близько 10:00 на залізничній станції “Сихів” 14-річна дівчина зі Львова кинулася під потяг. Про трагічний випадок правоохоронцям повідомив машиніст потяга “Чернівці-Львів”. З його слів стало відомо, що дівчина самотужки кинулася під потяг, екстрене гальмування не допомогло уникнути зіткнення. 

Згодом у мережі(у телеграм-каналі “Всевидящее око”) з’явилося передсмертне відео ймовірно цієї школярки. На ньому дівчина звинувачує у своєму намірі батька, який начебто не відправив її до лікарні. 

Схожі повідомлення

22-річний мешканець Яворівщини за 12 тис. дол. США “сприяв” ухилянту у переправленні за кордон…І був викритий правоохоронцями. Доведеться відповідати по закону

admin3

“Ви кажете, що ми вам даємо недостатньо. Але це ви ж не робили нічого, щоб у вас це все було”, – американський експерт Карбер

admin3

Дива технологій: велодоріжка, яка світиться в темряві та заряджається від сонця

admin2

Як вибрати стілець на кухню, якщо не знаєш, чого хочеш

admin

Щодо обміну Богуслаєва

admin3

Перемовини між Україною та Росією розпочнуться в найближчі хвилини, – Веніславський

admin3

Залишити коментар