16.5 C
Lviv
01.12.2023
Україна

Зберігаємо спокій! – Віримо у ЗСУ!

Численні підтвердження росту сили і міцності української армії лунають не просто з уст знаючих посадовців і досвідчених військових.

Динаміку чітко продемонструвала порівняльна таблиця, у якій вказано показники 2014-го і 2022-х років. Без коментарів, як мовиться.

Валовий внутрішній продукт (ВВП) — один із найважливіших показників розвитку економіки, який висвітлює підсумок виробничої діяльності економічних одиниць-резидентів (людей) у галузі матеріального і нематеріального виробництв. Вимірюється вартістю товарів та послуг, виготовлених цими одиницями (людьми) для кінцевого використання. 

Оборонні видатки – зросли практично втричі.

Золотовалютні резерви (скор. ЗВР, вони ж — міжнародні валютні резерви, вони ж — офіційні резервні активи) — зовнішні високоліквідні активи, що знаходяться під наглядом держави (Національного банку України та уряду України). Золотовалютні резерви (офіційні резервні активи) розраховуються в доларах США.

Схожі повідомлення

“Укравіапром” просить Зеленського підпорядкувати державні стратегічні ракетобудівні та авіабудівні підприємства Кабміну. ДОКУМЕНТ

admin3

Гайда у гори: перелік популярних маршрутів на вершини Львівщини        

admin3

Зеленський призначив Артема Бондаренка новим керівником СБУ по Львівській області

admin3

27-річного рецидивіста поліцейські затримали відразу ж після здійснених ним 18-ти закладок наркотиків

admin3

“Молитва бійця” (у Фейсбуці розповсюдила Наталя Кулікова). Повертайтесь додому живими, наші славні воїни – захисники

admin3

ХЛІБ

admin3

Залишити коментар