16.5 C
Lviv
18.04.2024
Стрийщина

Львів’янин встановив рекорд із одночасного налаштування терміналів Starlink

Львів’янин Левко Кравчук одночасно налаштував інтернет на 14-ти терміналах Starlink. Цей рекорд тепер зафіксовано у “Книзі рекордів України”. Про це повідомили на сайті Національного реєстру рекордів України.

“Національний Реєстр Рекордів визнав цей факт рекордом України в номінації “Найбільша кількість одночасних налаштувань супутникового інтернету Starlink”. Хоча сам Левко не проти, щоб це професійне досягнення побили його колеги. Адже все це наближає нашу перемогу, а вона – одна на всіх”, – йдеться у повідомленні.

Левко Кравчук налаштовує супутниковий інтернет для Starlink. Мінімум 100 комплектів терміналів, які налаштував львів’янин уже відправили на фронт.

Рекорд зареєстрували у польському місті Вроцлав. Фото: Національний реєстр рекордів України

На сайті Національного реєстру рекордів України також повідомили, що саме Левко Кравчук вигадав для маскування терміналів наносити на тарілки портрети Тараса Шевченка, Лесі Українки, Степана Бандери тощо.

“Взимку звичайні камуфляжні кольори для маскування не годяться. А портрети наших проводирів на білому фоні наче захищають не лише зв’язок на фронті, а й усіх нас в цій війні”, – йдеться у повідомленні.

Портрети на термінали наносять для маскування. Фото: Національний реєстр рекордів України

Схожі повідомлення

Навчальні заклади Жидачівської громади – з 10 березня перейшли на дистанційку

admin2

У Стрию презентували виставку, присвячену Герою України  Андрію Корчаку із славної родини Корчаків – Боровиків, три покоління якої боролися за Державність нашої Вітчизни

admin3

Звідки така жорстокість? Суд виніс вирок у резонансній справі: студент та школяр забили безпритульних…

admin2

Юрій Горбунов побував на весіллі племінниці у Стрию

admin2

Осінній наступ COVID-19

admin2

Миколаївська громада розпочала формувати Стратегію за підтримки Львівської ОВА та USAID «ГОВЕРЛА»:відбулося установче засідання

admin3

Залишити коментар