16.5 C
Lviv
02.03.2024
Україна

Денис Монастирський: “Водіїв перевірятимуть ретельніше”

В Україні почнуть частіше зупиняти водіїв і більш ретельно перевіряти. Це пов’язано з тим, що поліція почала працювати в посиленому режимі. Про це в ефірі програми “Право на владу” заявив глава МВС Денис Монастирський.

Міністр заявив, що на вулицях буде більше поліції для контролю за правопорядком. Також більше уваги буде і до водіїв. Він заявив, що автомобілі будуть зупиняти частіше і ретельніше перевіряти.

“Стосовно посиленого режиму несення служби. Йдеться про те, що посилення буде охорони об’єктів критичної інфраструктури. Це нормальна практика, якщо надходить така інформація. Буде більше присутність поліції на вулицях, будуть більше зупиняти, перевірити автомобілі і я прошу водіїв з розумінням поставитися до цього”, – заявив глава МВС.

У той же час Денис Монастирський підкреслив, що будь-які обмеження для українців вводиться не будуть, це можливо тільки в разі повномасштабного наступу РФ і введення воєнного стану.

“Але ніяких обмежень конституційних прав звичайно не буде, тому що такі обмеження вводяться тільки в разі введення воєнного стану. Поки що про це не йдеться. Я впевнений, що об’єднавшись ми всі зможе пройти непростий, тривожний час”, – сказав Денис Монастирський.

Схожі повідомлення

Як Обрати Протеїн: Рекомендації для Збереження Здоров’я

admin

Байден пообіцяв конфіскувати активи російських еліт за кордоном: “Ми йдемо за вашими нечесно нажитими багатствами”

admin3

Щодо російськомовних, частково двомовних та суржикомовних військовослужбовців на війні: українська мова має обʼєднувати, а не розʼєднувати!

admin3

РНБО пропонує – ввести надзвичайний стан в Україні

admin2

Повертаємо своїх додому!

admin3

Раніше судима 47-річна мешканка Борислава вбила ножем співмешканця- ровесника

admin3

Залишити коментар