16.5 C
Lviv
23.07.2024
Новороздільська ОТГ

Запрошуються молоді виконавці на Всеукраїнський конкурс молодих піаністів ім. Олега Рудницького


Вшанування пам’яті видатного українського піаніста, доцента кафедри спеціального фортепіано ЛНМА ім. М.Лисенка, соліста Львівської обласної філармонії та соліста музичної агенції «ASSA», м.Братислава, нашого знаменитого новороздільця – Олега Михайловича Рудницького – це пошук обдарованих музичних талантів, таких, яким був і Олег, тож щорічний традиційний конкурс молодих піаністів – найкраще пошанування Олега Рудницького.

Конкурс проводиться з метою виявлення та підтримки найбільш обдарованих молодих музикантів, сприяння і розвитку музичної творчості, збереження національних традицій у сфері музичної освіти, популяризації вітчизняної виконавської піаністичної школи, формування високих естетичних потреб молоді та залучення до культурних і духовних надбань, цінностей класичного музичного мистецтва.

ЗАСНОВНИКИ ТА ОРГАНІЗАТОРИ конкурсу молодих піаністів ім. Олега Рудницького – Новороздільська дитяча школа мистецтв ім. О.Рудницького за сприяння Міністерства культури України та Національної спілки композиторів України. Співорганізатори конкурсу: Департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОДА, Новороздільська міська рада.

У конкурсі можуть брати участь діти двох вікових категорій – від 9 до 11 років і від 11 до 15 років.

Музичні твори, які мають виконати молоді українські піаністи, прописані в УМОВАХ проведення ІV Всеукраїнського конкурсу молодих піаністів ім. Олега Рудницького.

https://www.facebook.com/groups/371213623437018/posts/1063288927562814/

Для участі в конкурсі необхідно до 1 квітня 2022 року надіслати на електронну пошту (artschool.nr@gmail.com) або листом необхідні документи.

Схожі повідомлення

Благодійний концерт на підримку ЗСУ з нагоди Дня молоді у Новороздільському МБК “Молодість”: творча енергія вирувала аж за край!

admin3

Біда звалилася раптово, як сніг на голову, але комунальники виручили. Честь і дяка!

admin3

Обмін лампочок – вже і в Новому Роздолі

admin2

Про графік вимкнення електропостачання у населених пунктах НГ, які обслуговує “Львівобленерго”

admin3

З 1 березня 470 мешканців Львівщини отримають проіндексовані пенсії

admin3

Чергове відправлення волонтерської допомоги шпиталям міст Дніпро, Суми, Херсон, Винники, Миколаїв

admin3

Залишити коментар