16.5 C
Lviv
03.03.2024
Стрийщина

Рятувальники надали допомогу 4-м лижникам

Упродовж доби 8 січня на лижних трасах травмувалося 4 людини

8 січня рятувальники Славської пошуково-рятувальної групи надали допомогу 4 травмованим туристам-лижникам.

Так, зокрема, на лижних трасах гори Високий Верх надано допомогу 46-річному чоловіку з м. Києва, що отримав травму правої ноги, та 30-річному чоловіку також з Києва, що травмував праву ногу.

На лижній трасі гори Тростян отримав травму правої ноги хлопчик 6-ти років з м. Київ та 42-річна жінка, мешканка м. Червоноград, Львівської області, яка травмувала ліву ногу.

Рятувальники надали потерпілим домедичну допомогу та спустили до підніжжя гір, де передали медикам для надання подальшої допомоги.Головне управління ДСНС у Львівській області нагадує, про правила безпечного катання на гірськолижних трасах:• дотримуйтесь безпечної швидкості, яка дасть вам час для додаткового маневру щоб уникнути зіткнення;• не зловживайте спиртними напоями під час катання, адже час реакції зменшується в рази;• одягайте захисне спорядження;• не з’їжджайте з трас.

Пам’ятайте, що в місцях масового катання з гір невмілий і головне недисциплінований лижник – серйозна небезпека для оточуючих!

Схожі повідомлення

Біля Стебника виявили «врізку» у нафтопровід «Дружба»

admin2

Президент Зеленський підписав закон який назвав «земельною Конституцією України».Мова про ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) через електронні аукціони».

admin3

Психлікарня у Закладі запрацює

admin2

Гарнізонний храм Львова: 400-літня історія з нагоди 10-річчя відродження

admin2

Поліцейські розшукали двох дітей зі Стрия, які вирушили «подорожувати»

admin3

Аварія біля Тростянця: пасажирку деблокували

admin2

Залишити коментар