16.5 C
Lviv
03.08.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

5-ро травмованих в одному ДТП

Учора, 9 січня, у результаті зіткнення двох автівок на автодорозі Львів-Радехів-Луцьк у селі Бабичі Червоноградського району на Львівщині госпіталізували п’ятьох людей. Зокрема, трирічного хлопчика та двох дівчат підліткового віку.

Транспортна пригода сталася 9 січня о 13.30 на автодорозі «Львів-Радехів-Луцьк» у селі Бабичі Червоноградського району. Як попередньо встановили правоохоронці, водій автомобіля «Ауді А6», 50-річний мешканець Рівненської області, здійснив зіткнення з автомобілем «Фіат Добло», яким керував 59-річний львів’янин».

За даними поліцейських, травмувалися і були госпіталізовані водій «Ауді А6» та четверо його пасажирів: 3-річний хлопчик, дівчата віком 14 і 16 років та 45-річна жінка. Усі – жителі Луцька.

За фактом слідчі територіального підрозділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 ККУ – Порушення правил безпеки дорожнього руху. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років

Схожі повідомлення

Брати Гози з Жидачева – Чемпіони України

admin2

Посадовці Держрезерву в Стрию за хабарі здавали в оренду склади

admin2

У Брюховичах в будинку згоріло двоє людей

admin2

На хабарі взяли керівника лісництва на Львівщині

admin2

Троє людей постраждали в пожежі на Червоноградщині

admin2

32-річний мешканець Стрийщини за 17500 доларів намагався незаконно переправити військовозобов’язаного в одну з країн Європейського Союзу через державний кордон України поза межами пунктів пропуску, проте був затриманий правоохоронцями

admin3